Передзвонити?
RuUa

Продукція компанії Живая земля

Відображати:
Азотофіт 10 мл для овочів і фруктів
Азотофіт-р - високоефективний біоактиватор для овочів і фруктів, призначений для обробки насіння, бульб картоплі, цибулинних культур, розсади і підживлення овочевих, плодовоягідних культур і молодих саджанців фруктових дерев. Використовують для обробки насіння, розсади і підживлення садових т..
-+
7.00 грн На складі
0 0
Азотофіт 35 мл універсальний
Азотофіт — біоактиватор для підгодівлі рослин. Азотофіт, проникаючи в рослину, сприяє синтезу біотину, піридоксину, пантотенової, нікотинової кислоти і т. п. Біоактиватор використовують для підживлення газонів, квітів, овочевих, плодово-ягідних і кімнатних рослин. Біоактиватор Азот..
-+
12.00 грн На складі
0 0
Метавайт - з 60г.
Биоинсектицид Метавайт, 60 г - для захисту рослин від ґрунтових шкідників.Інноваційний препарат, у складі якого клітини грибів і бактерій, що викликає порушення функції кишечника, параліч нервової системи, м'язової тканини і органів дихання. Захистить ваші рослини від личинок жуків, оленки в..
-+
56.00 грн На складі
0 0
Микофренд 30г.
Мікориза забезпечує рослини вітамінами, мінералами, ферментами і гормонами. Завдяки міцелію коренева система рослин збільшує площу поглинання корисних елементів, таких як фосфор, калій та інших стимулюючих речовин. Більш того, вона не просто служить постачальником харчування, але і правильно дозу..
-+
130.00 грн На складі
0 0
Органік баланс 35 мл
Біологічний препарат, що застосовується для пригнічення розвитку збудників грибкових і бактеріальних захворювань в ґрунті. При регулярному використанні препарат покращує структуру грунту, збагачує корисними біологічно-активними речовинами, істотно підвищує родючість і утримання азоту в ґрунті...
-+
12.00 грн На складі
0 0
Унікал-р 30 гр. конц. порошок
Унікал-Р для вигрібних ям, туалетів, утилізації біологічних відходів (до 3 м3 відходів) Даний біопрепарат служить засобом для стимулювання переробки органічних відходів. Цьому сприяють спеціальні мікроорганізми і ферменти, що входять до складу. Даний препарат видаляє з поверхні кан..
  • Призначення: Універсальне
-+
40.00 грн На складі
4 4

Купити товари фірми Живая земля

ТМ «Жива Земля»  - це лінійка мікробних біопрепаратів для екологічного та змішаного землеробства.
 
Компанія виробник «БТУ-Центр» знаходиться в м. Ладижин, Вінницької обл.  На ринку України вже понад 18 років.
 
Якість продукції підтверджена численними нагородами,дипломами та сертифікатами:
 
·         продукція має висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи
 
·         продукція зареєстрована
 
·         продукція має посвідчення про якість від виробника
 
·         медалі «Трудова слава» та «Лідер національного бізнесу»
 
·         сертифікат «Органік стандарт» (дозвіл на використання в органічному землеробстві всіх препаратів)
 
·         та багато інших відзнак та нагород