Опис товару - Хелатін Виноград 1,2 л. Кіссон - добриво

Для успішного вирощування рослин, отримання якісного врожаю дуже важлива роль збалансованості мінерального живлення. Недолік будь-якого елементу призводить до порушення надходження інших, викликає затримку ростових процесів і знижує врожайність. Роль мікроелементів в харчуванні рослин багатогранна. Мікроелементи захищають рослини від багатьох захворювань, підсилюють процеси запліднення, засвоєння поживних речовин. Мікроелементи підвищують активність ферментних систем в рослинному організмі. За рахунок цього підвищується врожайність, вміст вітамінів, цукру в плодах і овочах, поліпшуються декоративні властивості рослин.
 
Добриво Хелатін сприяє:
збільшення кількості хлорофила в листі;
поліпшенню процесу фотосинтезу диханню рослин;
нормалізації загального обміну речовин;
повному засвоєнню рослин поживних речовин.
 
 
Добриво Хелатін - високоефективне екологічно чисте мікродобриво в біологічно активній формі на основі хелатів мікроелементів для обробки насіння, листової і кореневого підживлення рослин.
 
Обробка: 25 мл на 4-5 л води для фруктових дерев, 25 мл на 8 - 10 л води для інших культур. Перша обробка з появою листа. Наступні через 2 - 3 тижні.
 
Коренева обробка: 25 мл на 4 - 5 літрів води для поливу під корінь.
 
Застереження: Препарат не токсичний, але алергенний. При попаданні на шкіру або очі - промити теплою водою. Гранувати в недоступному для дітей місці!
 
Вироблено в Україні.
 
Хелатін - виноград використовують при: всиханні листа з країв, тонкі жилки набувають темний колір, на листках з'являються світло-зелені або коричневі плями, листя жовтіє з подальшим відмиранням тканин, ягоди стають дрібними і осипаються.
 
Склад (г / л)
 
N - 45; P - 90; B - 45; Fe - 8; Zn - 15; Cu - 10; Mn - 10; MgO - 5; Co - 0,1; Mo - 0,1; pH - 4,3


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Призначення Для винограду

Відгуки про Хелатін Виноград 1,2 л. Кіссон - добриво

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

2 відгуків
0 відповідей
2 оцінок
100% 2 позитивних
10  
Корисність відгуків
0 голосів
0