Опис товару - Хелатин Монобор 10 л. Кіссон - добриво

Хелатін - рідке мінеральне, комплексне добриво Моно Бор 10л - для успішного вирощування рослин, отримання якісного врожаю, дуже важлива роль збалансованості мінерального живлення. Недолік будь-якого елементу призводить до порушення надходження інших, викликає затримку ростових процесів і знижує врожайність. Роль мікроелементів в харчуванні рослин багатогранна. Мікроелементи захищають рослини від багатьох захворювань, підсилюють процеси запліднення, засвоєння поживних речовин. Мікроелементи підвищують активність ферментних систем в рослинному організмі. За рахунок цього підвищується врожайність, вміст вітамінів, цукру в плодах і овочах, поліпшуються декоративні властивості рослин.
  
Добриво Хелатін сприяє:
- збільшення кількості хлорофила в листі;
- поліпшення процесу фотосинтезу диханню рослин;
- нормалізації загального обміну речовин;
- повному засвоєнню рослин поживних речовин.
 
Добриво Хелатін - високоефективне екологічно чисте мікродобриво в біологічно активній формі на основі хелатів мікроелементів для обробки насіння, листової і кореневого підживлення рослин.
Обробка: 1000 мол на 80-100 л води для фруктових дерев, 1000 мол на 160 - 200 л води для інших культур. Перша обробка з появою листа. Наступні через 2 - 3 тижні.
 
Коренева обробка: 25 мл на 4 - 5 літрів води для поливу під корінь.
Застереження: Препарат не токсичний, але алергенний. При попаданні на шкіру або очі - промити теплою водою. Гранувати в недоступному для дітей місці!
Вироблено в Україні.
Хелатін - Бора ефективний при - відмирають або загнивають верхівкові нирки. Молоді рослини гинуть. Листя буріє, деформується і відмирає. Молоде листя дрібного розміру, стебла і листя стоншуються, квіти обпадають або цвітіння не наступає зовсім. На плодах з'являються водянисті виразки, які потім буріють і стають схожими на пробку. Плоди набувають характерного гіркуватого присмаку.
Склад (г / л)
N - 140; B - 20; Mo - 0,5; pH - 4,2


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Призначення Універсальне

Відгуки про Хелатин Монобор 10 л. Кіссон - добриво

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
0 голосів
0