Опис товару - Харківська зимова капуста б / г 1 гр Насіння України - насіння капусти

Один з кращих пізніх сортів вітчизняної селекції.
 
Пізньостиглий сорт білокачанної капусти (дозріває через 150-160 днів від появи масових сходів).
 
Качани дуже щільні округло-плоскі, зелено-білі, стійкі до розтріскування, на розрізі білого кольору, внутрішня кочеригу ​​середньої довжини. Маса 1,9-3,5 кг. Розетка 80-110см.
 
Сорт добре зберігається в зимовий період, відносно стійкий до слизистого бактеріозу і точкового некрозу під час зберігання, не розтріскується, транспортабельний. Щодо жаростійкий і морозостійкий.
 
Висока врожайність - до 10-11 кг / кв.м., Хороша щільність і відмінний смак качанів, дружність дозрівання і високі товарні якості плодів - незаперечне достоїнство цього сорту. Оскільки рослини добре переносять недолік вологи, сорт рекомендується для ділянок з недостатнім зволоженням, а також для дачників нерегулярно виїжджають на ділянки.
 
Смакові якості свіжої та квашеної продукції відмінні. Сорт придатний для споживання в свіжому вигляді, квашення і зимового зберігання. Качани лежать до 6 місяців. Завдяки тому, що сорт морозостійкий, капусту можна прибирати глибокої осені без втрати якості.
 
Вирощується розсадним способом або посівом насіння в грунт. Висівати на глибину 1,5-2 см. Висаджувати розсаду у віці 45-50 днів. Вимагає родючих грунтів, позитивно реагує на внесення добрив. Оптимальна температура для проростання насіння 18-20 ° С, для росту рослин 12-18 ° С. При посадці розміщують на відкритих, сонячних, родючих ділянках. Схема посадки 70 х 40 см.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Різновид білокачанна
Сорт / гібрид сорт
Фасовка дрібна фасовка
пізня
форма плоду округла
Середня вага плоду 2-3 • 3-4 • 4-5
Метод вирощування відкритий грунт

Відгуки про Харківська зимова капуста б / г 1 гр Насіння України - насіння капусти

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

2 відгуків
0 відповідей
2 оцінок
100% 2 позитивних
8  
Корисність відгуків
0 голосів
0