Опис товару - Вітамінна гарбуз 3 гр. Насіння України - насіння гарбуза

Гарбуз вітамінна відноситься до пізньостиглі сорти гарбуза. Від появи сходів і до дозрівання плодів проходить близько 130 днів. Гарбуз вітамінна - це довгоплетиста рослина з широким короткоовальні плодом. Плід темно-рожевий, має помаранчевий відтінок, у плодоніжки є ребристість. Маса гарбуза від 4,5 до 6,8 кілограмів. М'якоть солодка, хрустка, дуже ніжна, яскраво-оранжевого кольору. Товщина м'якоті становить до 10 сантиметрів. Кора шкіряста і тонка.
 
Гарбуз вітамінна воліє легкосуглинкові і супіщані грунти. Гарбуз висівають після того, як грунт прогріється. Глибина розміщення насіння - до 10 сантиметрів. У лунку можна класти 2-3 насінини. Гарбуз можна також садити за допомогою розсади, яку висаджують через місяць. Цей сорт гарбуза краще садити рядами.
 
Гарбуз вітамінна потребує догляду. Він полягає в прищіпку бічних батогів, прищіпки головного стебла, обов'язково потрібно проводити полив, розпушування, прополювання, періодично рослина підгодовують мінеральним добривом. Для кращого дозрівання восени під гарбуз підкладають плоскі камені. Урожай збирають у вересні і жовтні до настання заморозків.
 
Гарбуз вітамінна характеризується високою врожайністю, гарною лежкістю і транспортабельністю плодів. Це один з найсмачніших і солодких сортів гарбуза. М'якоть гарбуза містить велику кількість каротину, тому цей гарбуз часто використовують для лікувального і дитячого харчування. Гарбуз вітамінну навіть рекомендують вживати в свіжому вигляді. Гарбуз використовують для приготування пюре і соків, а також застосовують у випічці.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Фасовка дрібна фасовка
Вид твердокора
Сорт / гібрид сорт
Термін дозрівання середньостиглий • пізній
Колір м'якоті поморанчевий
Форма плоду округло-приплющений
Колір плоду поморанчевий • смугастий

Відгуки про Вітамінна гарбуз 3 гр. Насіння України - насіння гарбуза

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
0 голосів
0