Опис товару - Вітамінна морква 20 гр. Насіння України - насіння моркви

Вітамінна - середньостиглий сорт моркви з помаранчевими коренеплодами циліндричної форми з заокругленим кінцем. Врожайність цього сорту моркви досягає 10 кг / кв.м. Маса коренеплоду становить в середньому 65-200 г, довжина становить 15 см, а діаметр - 4,9 см, серцевина маленька, що не відрізняється за кольором від м'якоті.
 
Сорт підходить для зимового зберігання, не схильний до розтріскування. Чудово підходить для використання в їжу в свіжому вигляді, також підходить для приготування, консервування, заморожування. Вміст цукру - 7-11%.
 
Довжина коренеплоду: 15 см
Маса: 65-200 грам
Колір помаранчевий
Форма: циліндрична з заокругленим кінцем
Урожайність: 4-10,4 кг / кв.м
Упаковка 2 грами
Найбільш підходяща грунт для моркви Вітамінною 6 - легка суглинна і супіщаних. Посів роблять, як правило, в кінці квітня в борозенки глибиною 2-4 см, витримуючи між ними відстань близько 18-20 см. Через два тижні після посадки справляє перше проріджування, після досягнення коренеплодом діаметра 1 см - друге. Рекомендована відстань між рослинами - 5 см. Період від посіву до досягнення технічної стиглості становить 90-110 днів.
 
Перед посівом рекомендується внести в грунт комплексне мінеральне добриво, щоб забезпечити харчування рослинам в період вегетації.
 
Подзімие посіви виробляються при температурі нижче 5 ° C (зазвичай в кінці жовтня) на глибину 1-2 см, при цьому поверхню рекомендується мульчувати торфом.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Фасовка дрібна фасовка
Сорт/ Гібрид сорт
Сортотип Нантес
Термін дозрівання ранній
Форма циліндричний
Колір помаранчевий

Відгуки про Вітамінна морква 20 гр. Насіння України - насіння моркви

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
0 голосів
0