Передзвонити?
RuUa

Насіння компанії Vinel' seeds

Відображати:
Єгипетська буряк 20 г Vinel
Єгипетська - сорт середнього терміну дозрівання. Від появи перших сходів до повної стиглості коренеплодів проходить 95-120 днів. Ця буряк столовий, тобто придатна для вживання в їжу. Сорт має гарну лежкість, тому підходить для тривалого зберігання. При цьому коренеплоди зберігають свій первісний ..
-+
15.00 грн На складі
0 0
Ілка редис 30 г Vinel
Виробник: Satimex ОПИС• вегетаційний період: 22-28 днів (ранній)• коренеплоди яскраво-червоного кольору, округлі, діаметром 3-3,5 см.• м'якоть біла, щільна, соковита і хрустка, має слабоострий смак ПРИЗНАЧЕННЯДля відкритого та закритого грунту..
-+
17.00 грн На складі
0 0
Алігатор кріп 30 г Vinel
Алігатор відноситься до пізньостиглі кущових сортів. Період дозрівання займає 40-45 днів - на зелень, 115 днів - на спеції. Оптимально робити висадку в пухкому чорноземі. Хоча і в інших різновидах грунту Алігатор дасть непоганий урожай. Вся справа в невибагливості культури. До того..
-+
20.00 грн Закінчується
0 0
Алмаз баклажан 5 г Vinel
Алмаз - давно відомий і надійний сорт баклажанів. Навіть за мінімальний догляд в умовах короткого літа він віддячить хорошим урожаєм. Однак у порівнянні з іншими городніми культурами баклажан Алмаз вимагає більше уваги і турботи, як і всі представники цього виду овочів. Алмаз - сер..
-+
20.00 грн Закінчується
0 0
Алушта диня 10 г Vinel
Диня Алушта Сорт ранньостиглий - 76-78 днів. Плід овальний слабобугорчатий, жовтий з крупною сіткою, малюнок розпливчастий, темно-оранжевий; м'якоть біла із зеленуватим відтінком, товста. Урожайність 1,5-2 кг / кв.м. Середня маса плоду 1,8-2,2 кг. Смакові якості і транспортабельність хороші, лежк..
-+
12.00 грн На складі
0 0
Амагер капуста 5 г Vinel
Опис капусти Амагер необхідно почати з вказівки того, що це сорт з пізнім терміном дозрівання. Вилки слід збирати на 150-175 день після появи масових сходів культури. Розетка формується напіврозкидистий типу. Листя широкі полувогнутие, добре підняті від землі. Краї листової пластини округлі з лед..
-+
15.00 грн На складі
0 0
Астраханський кавун 10 г Vinel
Астраханський кавун - сорт, який тут вирощували по всій території Росії, основними перевагами якого є невибагливість у догляді і висока врожайність. Також можна відзначити довгий термін зберігання плодів і його хорошу стійкість до перевезень навіть на далекі відстані...
-+
13.00 грн Закінчується
0 0
Ау-продюсер кавун 10 г Vinel
Термін дозрівання - 70-75 днів. Рослина формує плоди овальної форми, вагою 10-13кг, з яскраво червоною м'якоттю, відмінних смакових якостей. Добре зберігаються і транспортуються. Сорт стійкий до фузаріозного в'янення, несправжньої борошнистої роси, стеблової гнилі та антракнозу. Стійкість до хвор..
-+
13.00 грн На складі
0 0
Білосніжка капуста 5 г Vinel
Капуста «Білосніжка» є пізньостиглі сортом, виведеним в АН України. Сорт високоврожайний, відмінні результати можна отримати при достатньому зволоженні ґрунту або зрошенні. Качани мають форму округлого або округло-плоского кулі, масою до 5 кг кожен. Вони стійкі до розтріскування, що є не менш важ..
-+
15.00 грн Закінчується
0 0
Балада томат 3 г Vinel
середній термін дозрівання (від проростання до першого врожаю 120 днів);колір ягоди темно-червоний;плід округлий, трохи сплюснутий;томат виростає до 180 м..
-+
15.00 грн На складі
0 0
Белла Донна петрушка 20 г Vinel
Неперевершений ранній високоврожайний сорт. Листя соковиті, великі, інтенсивно зеленого кольору, висотою 30 см. Мають пікантний приємний смак і сильний приємний аромат. Даний сорт при правильній агротехнології дозволяє виробляти від 7 до 9 зрізів за се..
-+
12.00 грн На складі
0 0
Бергольд квасоля спаржева 30 г Vinel
Квасоля «Бергольд» Спаржева квасоля середнього терміну дозрівання, високоврожайний сорт. Кущі досягають 40 см у висоту. Усередині стручка перебувають овальні боби (злегка зігнуті) золотисто-жовтого кольору. Довжина бобу - 12-14 см. Пергаментний прошарок всередині відсутня. Призначе..
-+
20.00 грн Закінчується
0 0
Берегиня диня 10г. Vinel
Вага плоду 1,5-3 кг Сорт або гібрид Сорт Термін дозрівання Середньостиглий Тип плода тип Ананас Форма Округлий Колір Помаранчевий Колір м'якоті білий Брікс (вміст цукру) 7-13% Термін дозрівання, днів 85-100 днів ВИРОЩУВАННЯ: Тимчасові укриття Так ВИРОЩУВАННЯ: мульча Так ВИРОЩУВАННЯ: на шпалері Та..
-+
15.00 грн На складі
0 0
Береговий огірок 10 г Vinel
Це один з найбільш ранньостиглих сортів, який відрізняється високою врожайністю і овально-циліндричної формою зеленця, що не має гіркоти. Оскільки довжина огірочків не перевищує 16 см, цей сорт відноситься до грядочной групі. Крім того існують огірки тепличні, що досягають в довжину до 30 см і на..
-+
15.00 грн На складі
0 0
Богатир петрушка 20 г Vinel
Дуже ароматна петрушка «Богатир» відноситься до кращих сортів листової петрушки. Вона дуже урожайна, володіє сильною ароматичностью, на цій рослині швидко наростає зелень. Городникам на замітку: з моменту появи перших сходів проходить трохи більше сімдесяти днів до збору зелені. Відмінними рисами..
-+
13.00 грн Закінчується
0 0
Бордо 237 буряк 20 г Vinel
Якщо ви бажаєте виростити буряк з темно-червоною насиченою м'якоттю, то неодмінно вам необхідно звернути увагу на сорт буряка «Бордо 237». Цей середньоранній сорт напевно порадує вас високою врожайністю, чудовими смаковими якостями, а хороша лежкість буряка допоможе вам використовувати цей сорт к..
-+
15.00 грн На складі
0 0
Вогник кавун 10 г Vinel
Період дозрівання сорту Вогник - 71-87 днів. Кавуни мають кулясту форму і яскраво-червону м'якоть, завдяки чому і отримали свою назву. Плоди невеликі. Маса 1,7-2,7 кілограма. Темно-зелена шкірка дуже тонка, насіння дрібні. Сорту притаманні відмінні смакові якості - він солодкий, соковитий, зернис..
-+
15.00 грн На складі
0 0
Водограй огірок 5 г Vinel
Ранньостиглий гібрид. Вегетаційний період від сходів до початку плодоношення 42-50 днів. Плоди крупнобугорчасті, зеленого кольору, довжиною 9-11см, діаметром 4-5см, масою 90-120г, вирівняні за формою, відмінних смакових і товарних якостей. Гібрид цінується за високу врожайність і дружнє дозріванн..
-+
18.00 грн Закінчується
0 0
Волгоградський 323 томат 3 г Vinel
Рослина детермінантна (не вимагає видалення верхівки, щоб припинити зростання), за типом куща - НЕ штамбові. Стебло стійкий, товстий, зростає всього до 45 см, в середньому до 30 см, має багато листя і кистей з плодами. Кореневище, незважаючи на малий зріст, добре розвинене вшир, без поглиблення. ..
-+
15.00 грн На складі
0 0
Волгоградський 595 томат 3 г Vinel
Томат Волгоградський 323 - досить старий сорт, так як він був виведений близько 45 років тому. Він відноситься до негибридная категорії культур. Опис сорту: кущі не відрізняються високим зростом, максимальна висота досягає 45 см. На різних фото плоди томата виглядають привабливо. В..
-+
15.00 грн На складі
0 0
Волгоградський рожевий томат 3 г Vinel
Детермінантна рослина невибаглива, має середню стійкість до хвороб, добре переносить різні температурні катаклізми, так характерні останні роки. Цінується городниками за врожайну стабільність, відносну невибагливість у вирощуванні і високі смакові якості...
-+
15.00 грн На складі
0 0
Голубчик огірок 5 г Vinel
Ранньостиглий, високоврожайний, універсального призначення Бджолозапильний гібрид огірок «Голубчик F1» відноситься до ранньостиглий сортам овочів, який стійкий до хвороб, що дозволяє зібрати урожай повністю, без втрат. Городники люблять цей сорт за плоди невеликого розміру, тверді,..
-+
18.00 грн На складі
0 0
Грибовський кабачок 20 г Vinel
Сорт Грибовський відноситься до середньоранніх високоврожайних сортів кабачків. Від посіву насіння до повного дозрівання проходить близько 2 місяців. Кущ добре розвинений, з середньою гіллястістю. Лист прикріплений до стовбура за допомогою 32 см черешка. Має п'ятикутну форму і наси..
-+
12.00 грн На складі
0 0
Грибовський кріп 30 г Vinel
Кріп «Грибовський» має високу харчову цінність. Належить до ранньостиглий сортам. Володіє відмінними смаковими і товарними якостями. Прямостоячий розетка з великими сільнорассеченнимі листям темно-зеленого кольору, для яких властива підвищена соковитість і сизуватий відтінок. Кріп має насичений а..
-+
12.00 грн На складі
0 0
Дітмаршер Фрюєр 5 г Vinel
Сьогодні ми розповімо про ранньостиглих сортів «Дітмаршер Фрюєр»: рослина невеликі, має компактні розміри; качани цієї капусти пофарбовані в блідо-зелений колір і мають округлу форму, їх вага досягає близько 1,5 кг, вони мають середньою щільністю. Після сходів період технічної стиглості можна очі..
-+
15.00 грн На складі
0 0
Дар Заволжя рожевий томат 3 г Vinel
Рослина детермінантна, що не штамбові за типом куща. Довідка. Детермінантна рослина має обмежений ріст. Немає необхідності видаляти верхівки для зміцнення. Стійкий потовщений стебло має среднею облиственность, кілька кистей (близько 6-8) простого типу з хорошими великими плодами. Висота стебла не..
-+
15.00 грн На складі
0 0
Дар Заволжя томат 3 г Vinel
Помідори дар Заволжя по терміну дозрівання відносяться до середньостиглих сортів. До збору врожаю можна приступати через три місяці, приблизно на 105 день, після масового проростання розсади. Плоди дозрівають дружно, і не вимагають дуже частою вибірки достигли помідор, що зручно дл..
-+
15.00 грн На складі
0 0
Джина томат 3 г Vinel
Сорт томата Джина вважається кращим серед великоплідних помідорів. Плоди яскраво-червоного забарвлення і мають форму кулі. Шкірочка щільна і трохи ребриста. Кущі детермінантні і середньостиглі. Середня висота куща становить близько 60 см. Кущ среднеобліственний. На одній кисті розташовується від ..
-+
15.00 грн На складі
0 0

Купити насіння фірми Vinel' seeds в Україні

Наші співробітники вклали всі свої зусилля, щоб відібрати найкращі насіння, відповідні кліматичним умовам України.