Опис товару - Унікал-р 35 гр. рідкий - добриво

Для прискореної переробки органічних відходів - фекалій, харчових та рослинних відходів в компостних ямах, септиках, дачних туалетах. - Для очищення каналізаційних труб і запобігання засмічень. - Для приготування компосту. Зменшення обсягу відходів за короткий термін. Усунення неприємного запаху через 10-12 днів Поліпшення дренажу в дачних туалетах та вигрібних ямах. Зменшення обсягу осаду Швидке очищення каналізаційних труб від шару мінерально-органічних речовин Перетворення органічних відходів у цінне, екологічно безпечне добриво - компост, збагачене корисними для грунту і рослин речовинами.
 
ЗАСТОСУВАННЯ Унікал: Унікал випускається в рідкому вигляді (р) 35 мл. і в порошку (с) 25 гр.
Обробка дачного туалету, вигрібної ями: (35 мл для рідини) або (25 гр для порошку): Препарат розмішати в 5-10 л теплої (25-30 0С) НЕ хлорованої відстояної води. Зміст вуличного туалету, вигрібної ями, (1,0-2,0) м3, рівномірно полити розчином препарату так, щоб рідина повністю покрила відходи (фекалії). При необхідності, можна додати ще тепло не хлорована воду, щоб рівень води над поверхнею відходів був не менше 2-3 см. Через 1-1,5 місяці у вуличних туалетах та вигрібних ямах покращується дренаж, зменшується обсяг відходів, завдяки переробці їх мікроорганізмами і ферментами в екологічно безпечну рідину, кисень і вуглекислий газ. Унікал- (р) і (с) працює в інтервалі температур від 0 до 40 0С, оптимум - 25-35 0С. Підготовлений розчин використовувати протягом дня.
 
Обробка каналізаційних труб та інших сантехнічних пристроїв Перед обробкою попередньо пропустити через стік (20-30) л води, потім (35 мл для (р)) або (25 гр для (с)): біопрепарат розмішати в 500 мл води, дати настоятися ( 30-60) хвилин і вилити на ніч в каналізаційний стік. Цієї кількості препарату вистачить для очищення 5 м каналізаційної труби. Каналізацією, по можливості, не користуватися протягом 6-12 годин. Не рекомендується мийка і прання із застосуванням хімічних миючих засобів за добу до, і після використання біопрепарату. Залежно від температури, ефект буде помітний через 1-2 тижні - зникне неприємний запах, покращиться слив стоків.
 
Переробка органічних відходів в компост. Перед обробкою відходи повинні бути зволожені (водою, дощем). Для обробки 1 - 2 м. Куб. відходів необхідно розмішати 35 мл (р) або 25 гр (с) препарату Унікал в (10-20) л відстояної води, дати настоятися (30-60) хв, після чого відходи полити розчином препарату, зверху прикрити шаром трави, соломи або ґрунту . Один раз в два тижні поливати відходи розчином препарату (0,5 флакона або пакета на 10-15 л води) для повного дозрівання компосту. Компост періодично ворушать для доступу повітря і зволожують, що прискорює його дозрівання. А для створення парникового ефекту поверхню накривають поліетиленовою плівкою. Термін повного дозрівання компосту: (5-6) тижнів.
У разі закладки нової компостної ями (орієнтовна площа 1,5 м х 1,5 м), кожен шар відходів висотою 20-25 см поливати розчином з розрахунку половину флакона або пакета препарату на (10-20) л води. Поверхня кожного шару бажано прикривати травою або соломою, грунтом, тощо.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Призначення Універсальне

Відгуки про Унікал-р 35 гр. рідкий - добриво

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.