Затіняюча сітка

Корисна інформація:

  1. Відсоток затінення сітки. Який вибрати?

Купити затінюють сітку в Україні - інтернет-магазин «Наша справа»

Серед широкого асортименту товарів, представлених в інтернет-магазині «Наша справа», є велика кількість видів затеняющей сітки. Покупець може вибрати саме той продукт, який ідеально підійде йому за щільністю, ступеня затемнення і розміром. В умовах яскравого сонця і південного клімату, затіняюча сітка в Запоріжжі, Одесі, Херсоні, Донецьку, Миколаєві, Кропивницького та інших містах є не чимось зайвим, а предметом першої необхідності.

Призначення і можливі сфери використання затеняющей сітки

Володіючи значно меншою вагою, ніж вітрові екрани, затіняюча сітка (притеняют сітка) захищає від надмірної кількості сонячних променів і сильного вітру, при цьому створюючи оптимальні умови для циркуляції прохолодних повітряних потоків навіть в жарку погоду. Вона проводиться з високоякісного поліетилену і здатна «увібрати» в себе до 90% сонячного і ультрафіолетового випромінювання. Крім того, навіс відмінно приховує вміст від сторонніх поглядів.

Універсальна затіняюча сітка в Україні використовується:

  • при занятті садівництвом та встановлення теплиць на городах;
  • в тваринництві при створенні загонів для худоби;
  • при будівництві, проведенні ремонтних і реставраційних робіт, особливо під час використання будівельних лісів;
  • для стадіонів, спортмайданчиків, місць масового відпочинку, дитячих ігрових майданчиків, басейнів, складів продукції та автостоянок.

Інтернет-магазин «Наша справа» пропонує купити сітку для притінення в Запорізькій області за оптимальною ціною.

Якщо хочете купити затінюють сітку в Одесі, Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі, Херсоні, Черкасах, Донецьку, Вінниці, Тернополі та інших містах України - то тільки в інтернет-магазині «Наша справа».Показано з 1 по 36 із 55 (2 сторінок)

Теги: