Покривний матеріал

Що таке покривний матеріал?

Для того щоб захистити свої рослини дачники і садівники активно використовують покривний матеріал. На жаль, не один з садівників не може вплинути на погоду, а заморозки є одним з найнебезпечніших проявів погоди, які негативно впливають на рослини. Покривний матеріал може стати хорошим захистом від бур'янів, боротьба з якими триває протягом усього сезону. Позбутися від них намагаються за допомогою прополки. Але таких методів вистачає на короткий час. Бур'яни починають рости, в будь-яку погоду. Вони добре себе почувають в спеку і в період дощів. Дуже важко боротися з багаторічними шкідниками, які розмножуються кореневищами.
Види укривного матеріалу і його використання
  • нетканий покривний матеріал;
  • поліетиленова плівка;
  • полікарбонат;
  • агротканини;
  • затінюючі сітки.
Укривние матеріали створені для того, щоб захистити рослини від заморозків, спеки та появи нових бур'янів. Перед вибором укривного матеріалу важливо визначитися з цілями, в яких він буде використовуватися. Існує безліч різних назв укривного матеріалу. Не залежно від назви вони умовно діляться на групи: легкий, середній, білий і чорний. Кожна з цих груп має свої характеристиками і призначена для використання в конкретних умовах. У кожну пору року при укритті рослин потрібно враховувати щільність використовуваного матеріалу.
 
Нетканий покривний матеріал щільність якого становить 17-50 м / кв.м призначений для того, щоб захистити рослини від інтенсивних сонячних променів, і несильних заморозків. Всередині створюється ідеальний мікроклімат для хорошого розвитку рослин. За рахунок того, що вода і повітря добре проникають в грунт, рослини отримують всі необхідні мікроелементи. Також цей матеріал добре захищає рослини від різних видів птахів і комах.
 
Для того щоб забезпечити рослинам комфортні умови на зиму, потрібно використовувати покривний матеріал з великою щільністю від 30 до 50 г / кв.м. Він є хорошим захистом рослин від заморозків до -6 ° С. Для продовження термінів експлуатації укривного матеріалу виробники додають різні стабілізатори. А для того, щоб додати матеріалу чорний колір, в його склад додають технічний вуглець. Покривний матеріал чорного кольору призначений для максимального поглинання сонячного світла. В результаті чого, рослини отримують більше тепла. Під чорним покривним матеріалом бур'янам мало сонячного світла, і вони гинуть. Білий покривний матеріал найчастіше натягується на спеціальні каркаси для захисту рослин. Завдяки структурі матеріалу, дощова вода проникає в грунт без перешкод.
 
Одним з популярних нетканих матеріалів є «Спанбонд». Матеріал є екологічно чистим, міцним і досить легким. Повітря і волога добре припадає всередину, він не деформується при різкій зміні температури. Даний покривний матеріал може бути білим або чорним, який застосовується для мульчування.
 
Поліетиленова плівка також часто використовується садівниками на своїх ділянках. До складу світлостабілізована плівки входить стабілізатор ультрафіолетових променів. Завдяки йому полімерне покриття добре захищене від палючого сонця. Плівка добре утримує вологу, і збережуть тепло. Армована плівка є незамінною при побудові теплиць. Вона стійка до механічних пошкоджень за рахунок того, що між її шарами розміщена армована сітка. Мінусом поліетиленової плівки є те, що вона не пропускає вологу.
 
Одним з найбільш надійних укриттів для рослин є полікарбонат. Він добре тримає тепло, пропускає світло. Погані погодні умови ніякого впливу на нього не мають. Прозорий полікарбонат пропускає до 95,0% сонячного світла. Посадки під покривний матеріал потрібно проводити вчасно, щоб рослини встигли вирости і дати врожай з визначені терміни.
 

Застосування укривного матеріалу

Покривним матеріалом з низькою щільністю можуть накривати грядки, для того щоб захистити рослини від можливих заморозків. Зростаючі рослини можуть з легкістю розвиватися. При цьому вони залишаються в надійному укритті.
 
Нетканим покривним матеріалом, щільністю 17-30 г / кв.м вкривають різноманітні овочі, фрукти, ягідні чагарники і декоративні рослини. «Спанбонд» застосовується в багатьох областях. Його щільність коливається від 17 до 60 г / кв.м. Для мульчування застосовується покривний матеріал, щільність якого становить 50-60 г / кв.м. Бур'яни не зможуть пробитися крізь щільний матеріал, і Ваші рослини будуть захищені. Якщо Ви вирішили використовувати покривний матеріал для мульчування, про це потрібно подбати заздалегідь. Перед висадкою рослин, покривний матеріал вже повинен лежати на підготовленої землі. Різні ягоди і полуницю зручно вирощувати на такому матеріалі.
 
Використання плівки на ділянці допомагає зберегти всі необхідні елементи для живлення рослин в грунті. Завдяки чому, дозрівання рослин і плодів відбудеться завчасно. Однією з різновиду плівки є чорно-біла плівка. Біла сторона дивиться наверх, і при необхідності, відбиває сонячне світло.
 
Купити покривний матеріал у нашому інтернет-магазині за доступними цінами!


Тент 6х8
Артикул: 3930 Доставка 3-7 днів
Тент 5х8
Артикул: 6544 Доставка 3-7 днів
Тент 5х6
Артикул: 5698 Доставка 3-7 днів
Тент 4х8
Артикул: 3929 Доставка 3-7 днів
Тент 4х6
Артикул: 3928 Доставка 3-7 днів
Тент 4х5
Артикул: 3927 Доставка 3-7 днів
Показано з 1 по 36 із 264 (8 сторінок)