Замовити зворотній дзвінок
Ru Ua
Новини
Гібридна форма огірка під назвою «Гектор f1» характеризується як ранньостиглий, з дружним формуванням урожаю, вирівняний зеленцов, високими смаковими якостями і стійкістю до ...  Детальніше→
  • 21 февраля 2019 08:31:39
Розпродаж простроченного посадкового матеріалу зі знижками до 25%. Поспішайте! Спеціально для Вас наш інтернет-магазин "Наша справа" робить знижку на посівний матеріал від популярних виробників ...  Детальніше→
  • 23 октября 2018 12:42:32
У нашому магазині Ви знайдете каталог насіння овочів на 2019 рік за доступними цінами від кращих світових фірм-виробників насіння овочів. Діє знижка на доставку насіння при замовленні останніх на суму от 2000 грн ...  Детальніше→
  • 10 октября 2018 13:22:38
Фейсбук
 
 

Продукція компанії Укравіт

Відображати:
Гулівер Стимул в.р. 150 мл.
РЕГУЛЯТОР РОСТУ ГУЛІВЕР СТИМУЛ В.Р. УКРАВІТ - купити з доставкою по Україні   Комплекс стимуляторів росту рослин. Використовується для позакореневого підживлення і при обробці посівного матеріалу зернових, бобових, технічних, олійних, овочевих, плодово-ягідних культур.   ..
- +
38.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Антибур'ян (48% + 60% дик) 1 л Аптека садiвніка
Гербіцид Антибур'ян 100 мл. Аптека садiвніка УКРАВІТ?   Системний гербіцид суцільної дії проти комплексу бур'янів на землях після збирання врожаю, на парах і землях несільськогосподарського користування.   надзвичайно широкий спектр дії препарату (знищує понад 300 видів ..
- +
280.00 грн. На складі
2 відгук(ів)
2 відгук(ів)
Антіклещ Про 100 мл. Аптека садiвніка
Антіклещ Про   Інсекто-акарицид контактної дії для захисту плодових і декоративних культур від кліщів.   висока ефективність дії; широкий спектр захисної дії; універсальний у використанні (контактна і кишкову дію); дія препарату спостерігається відразу після ..
- +
85.00 грн. На складі
2 відгук(ів)
2 відгук(ів)
Фунгіцид Захист к.с. (Курзат М) 1 кг
Опис: комбінований фунгіцид ЗАХИСТ (Курзат М) профілактичного і куратівного дії володіє широким спектром застосування з метою викорінення грибкових фітопатогенів, що вражають виноград і овочі. Відгуки про результати внесення, прийнятна ціна і зручна дозування дають можливість купити пестицид у на..
- +
460.00 грн. Закінчується
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
АС СЕЛЕКТА 1л
Застосування даного препарату для протруювання бульб картоплі і замочування кореневої системи розсади овочевих культур-забезпечує комплексний захист від шкідників і хвороб. Застосування протруйника Ас СЕЛЕКТА не залежить від температури повітря Після висадки бульб або розсади одне з діючих ре..
- +
730.00 грн. На складі
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Гарт 30 гр. УКРАВІТ (Ukravit)
Фунгіцид Гарт УКРАВІТ   опис   Контактний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії від широкого спектра збудників грибкових хвороб.   - високоефективний проти багатьох збудників грибкових хвороб;   - низька норма застосування;   -..
- +
21.50 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Джип к.с. 100 мл.
«Джип» - новий контактний фунгіцид широкого спектра дії, призначений для ефективної боротьби з фітофторозом, альтернаріоз та переноспорозом, попереджає вторинне зараження бульб картоплі, томатів і цибулі і сприяє їх кращому збереженню. Захисна дія препарату починається відразу після його нанесенн..
- +
260.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Матадор 1 л.
Системний інсектицид контактно-кишкової дії для протруєння зернових колосових культур і бульб картоплі перед їх посівом (посадкою) в грунт від комплексу ґрунтових та ранніх Післясходове шкідників. • Надійний захист від широкого спектру ґрунтових і шкідників; • контроль шкідників які є переносника..
- +
575.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Мобіль 3 гр Сімейний сад
«Мобіль» - фунгіцид системної дії для боротьби з хворобами плодових і ягідних культур: полуниці, суниці, винограду, яблуні, груші, вишні, черешні, абрикоса, слива, персика і газонної трави. Характеризується винятковою ефективністю, навіть при низьких плюсових температурах, від: сірої гнилі, борош..
- +
14.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Парацельс к.с. 4 мл Сімейний Сад
Парацельс системно-контактний фунгіцид захисної та лікувальної дії. Призначений для обробки винограду, плодових дерев, ягідних кустаніков, Сахань буряка і зернових культур. Діюча речовина препарату? флутриафол. Препарат швидко поглинається рослиною і надає тривалий профілактичну дію розпо..
- +
9.00 грн. На складі
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Ремонталь в. м 25 м Сімейний сад
Фунгтцід Ремонталь - комбінований фунгіцид системної і контактної дії для захисту томатів, картоплі, огірків, цибулі і винограду від фітофторозу, альтернаріозу, мілдью, чорна плямистість, пероноспороз (несправжня борошниста роса) та інших грибкових захворювань.   Діюча речовина: манк..
- +
21.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Скай в.г. 20 гр.
Засіб від хвороб на плодово ягідних і кольорах «Скай»   Фунгіцид широкого спектра дії, який однаково ефективно застосовується як для профілактики грибкових захворювань, так і для лікування плодових культур і квітів від великого спектру хвороб, що виникають через паразитуючих грибів. ..
- +
75.00 грн. На складі
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Скутер в.г. 200 м
«Скутер» - новий фунгіцид-акарицид контактної дії для захисту овочевих і ягідних культур від борошнистої роси і плодових дерев від кліщів. Характеризується ідеальної розчинність в воді, однорідний розчин добре утримується на обробленої поверхні, і швидким інтенсивним дією. «Скутер" не фітотоксіче..
- +
62.00 грн. На складі
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Спліт 100 мл.
Системний фунгіцид з лікувально-профілактичними властивостями для боротьби з основними хворобами плодових і пасльонових. Діючі речовини: дифеноконазол 250г / л. Препаративна форма: концентрат емульсії. Особливості чудове дію навіть при високому інфекційному фоні високоефективний захист плодів і л..
- +
220.00 грн. На складі
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Страж 3 мл. Аптека садiвника
Фунгіцид Страж - Аптека садівника   Системний фунгіцид проти комплексу хвороб на плодово-ягідних культурах.   широкий спектр захисної дії; високоефективний проти багатьох збудників грибкових хвороб; стійкий до змивання атмосферними опадами; захисне і викоріню..
- +
9.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Фундазім з.п. 1 кг - фунгіцид Укравіт
Фунгіцид Фундазім - Аптека садівника   Високоефективний фунгіцид системної дії проти широкого спектру хвороб сільськогосподарських культур і садово-паркових насаджень.   широкий спектр захисної дії; високоефективний проти багатьох збудників грибкових хвороб; спри..
- +
455.00 грн. На складі
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Цілитель 25 г
Комбінований фунгіцид контактно-системної дії для захисту овочевих і баштанних культур від комплексу хвороб.   надійний захист від хвороб навіть за несприятливих погодних умов; підвищує витривалість культури і забезпечує збільшення прибавки врожайності; проникає в необроблени..
- +
20.00 грн. Закінчується
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Енергодар р.к. 30 мл. + Авангард Овочевi 30 мл.
Енергодар р.к. 30 мл. + Авангард Овочевi - новітній фунгіцид з рістстимулюючих властивостями для захисту овочевих і баштанних культур від комплексу хвороб.    Діюча речовина: Пропамокарб гідрохлорид, 530 г / л + фосетил-алюмінію, 310 г / л.   Препаративна форма: Роз..
- +
23.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Цілитель 1 кг УКРАВІТ (Ukravit)
Фунгіцид Цілитель УКРАВІТ (Ukravit) - Комбінований фунгіцид контактно-системної дії для захисту овочевих і баштанних культур від комплексу хвороб.   надійний захист від хвороб навіть за несприятливих погодних умов; підвищує витривалість культури і забезпечує збільшення прибавки в..
- +
375.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Інсектицид Антикліщ ПРО к.е. 10 мл
Інсектицид Антиклещ ПРО к.е. Укравить Упаковка: 100 мл.    Інсекто-акаріцид контактного дії для захисту плодових та декоративних культур від клещів. висока ефективність дії; широкий спектр захисного дії; універсальний в користуванні (контактне та кишков..
- +
12.00 грн. На складі
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Інсектицид Антимураха 100 гр.
Готова до використання отруйна приманка для знищення мурах     висока ефективність дії проти мурах;   універсальна у використанні упаковка;   дія препарату спостерігається відразу після поїдання;   не вимагає попереднього приготування принади; &nbs..
- +
20.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Актор 25% в. г 30 г.
Листогризучі, а також грунтові шкідники важко піддаються впливу інсектицидів, тим більше подвійно приємно, що з'явився системний препарат, здатний впоратися з більш ніж 100 видами цих небезпечних комах.   Інсектицид «Актор» в. г 30 г забезпечує тривалий період захисту культур, тому і..
- +
65.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Антігусінь 4 мл + самшит к.с. 3 мл.
Антігусень   Інсектицид контактно-кишкової дії для захисту широкого спектру культур від комплексу шкідників.   Діюча речовина: лямбда-цигалотрин 50 г / л   Препаративна форма: Концентрат суспензії.   Хімічна група: Синтетичні піретроїди. &nb..
- +
10.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Антибур'ян (48% + 60% дик) 500 мл. Аптека садiвніка
Гербіцид Антибур'ян 100 мл. Аптека садiвніка УКРАВІТ?   Системний гербіцид суцільної дії проти комплексу бур'янів на землях після збирання врожаю, на парах і землях несільськогосподарського користування.   надзвичайно широкий спектр дії препарату (знищує понад 300 видів ..
- +
175.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)

Купити товари фірми Укравіт в Україні

Група компаній UKRAVIT - українська аграрна компанія, національний лідер ринку засобів захисту рослин та мікродобрив.
 
Наша мета – бути національним експертом № 1 у сфері захисту рослин.
 
Наша місія - Процвітання наши клієнтів, усієї індустрії, України та перетворення сільського господарства у найбільш прогресивну галузь економіки України.
 
Основними напрямками діяльності Групи компаній UKRAVIT є виробництво та продаж пестицидів, засобів для знищення гризунів та побутових комах, добрив із мікроелементами, що інтенсивно застосовуються у сучасному ресурсоощадному землеробстві.
 
(Виробничі можливості компанії направлені на забезпечення попиту у промисловому секторі, та у секторі домогосподарств населення.)
 
Відмінні якості / Наші переваги
 
Основним пріорітетом для нас є задоволення та розвиток наших клієнтів.
 
Задля цього ми:
 
- створили унікальний Науково-дослідницький центр, який дозволяє максимально ефективно розробляти і використовувати нові технології для вирішення проблем аграріїв.
 
- забезпечуємо високу якість нашої продукції. Суворий контроль якості розпочинається із ретельного вибору вхідної сировини і тривая протягом усього виробничого процесу. Ми співпрацюємо зі світовим експертом в області контролю якості продукції компанією SGS, що перевіряє якість сировини та самої продукції за понад 20 показниками та засвідчує це відповідними сертифікатами.
 
- доставляємо продукцію клієнтам максимально швидко і у зручній тарі власного дизайну, що відповідає міжнародним стандартам;
 
- забезпечуємо інформаційну і консультаційну підтримку клієнтів протягом усього сільськогосподарського річного циклу
 
- підтримуємо рівень цін на свою продукцію, комфортний для наших клієнтів.
 
Сучасні виробничі і науково-технічні потужності, розвинена інфраструктура, значний кадровий потенціал та досвідчений топ-менеджмент корпорації здатні задовольнити будь-які потреби наших клієнтів.
 
Орієнтири на майбутнє
 
Ми прагнемо перетворити українське сільске господарство у технологічно передову індустрію шляхом революційних модифікацій та об’єднання усіх виробничих на дослідницьких потужностей Групи компаній UKRAVIT у єдиний інноваційний коплекс.
 
У наших найближчих планах - створення науково-технічного проекту «Сільське господарство - як двигун інновацій України» із використанням передового світового досвіду.
 
Ми прагнемо збільшити капіталізацію Групи компаній шляхом інвестицій у розвиток власного виробництва високоякісних препаратів та реалізацію на практиці сучасних систем захисту посівів для збору максимальних врожаїв.
 
Разом із компанією SAG ми плануємо створити міжнародну асоціацію за участі авторитетних спеціалістів з усього світу для спільного вирішення світової продовольчої проблеми.
 
Соціальна відповідальність
Протягом 15 років Група компаній UKRAVIT піклується про своїх клієнтів, партнерів та власний колектив. Це стало однією з наших головних корпоративних цінностей.
 
В першу чергу ми несемо відповідальність перед споживачами, самими собою та майбутніми поколінням українців, що будуть жити на нашій землі.
 
Група компаній UKRAVIT є національним лідером у виробництві засобів для захисту рослин та мікродобрив по всій Україні.
 
Як ми стали найкращими? Все просто. У нашій роботі ми керуємося наступними ключовими принципами:
 
виробництво безпечної та високоефективної продукції для захисту і підживлення рослин;
використання передових західних технологій, обладнання та ефективна інноваційна політика;
створення нових робочих місць із гідною заробітною платою для тисяч українців;
турбота про весь колектив компанії;
дотримання чинного законодавства України;
створення соціальних проектів та підтримка громадських ініціатив.
Місією Групи компаній UKRAVIT є забезпечення Процвітання наших клієнтів, індустрії в цілому та України. Однією з форм Процвітання є здоровий спосіб життя, популяризувати який ми вважаємо за необхідне.
 
Так, за підтримки Групи компаній UKRAVIT, у Черкасах було відкрито новий фітнес-клуб.
 
Сьогодні фітнес є модним трендом, ним захоплюються мільйони людей по всьому світу. Адже це не просто фізичні навантаження, а спосіб життя - здоровий та позитивний.
 
У планах UKRAVIT відкриття нових спортивних комплексів, клубів та інших закладів для здорових та успішних українців.
 
Ми здійснюємо постійну підтримку соціальних програм та ініціатив, інвестуємо у розвиток дитячого та молодіжного спорту, впроваджуємо інноваційні екологічні проекти. Україна має процвітати!
 
Цінності компанiї
Однією з найдавніших проблем людства є глобальна продовольча проблема.
 
За прогнозами FAO (Food and Agricultural Organisation – продовольча сільськогосподарська організація ООН), до 2050 року чисельність населення Землі збільшиться ще на 1-2 мільярди чоловік (зараз складає 7,47 мільярдів).
 
Переважна більшість людей житиме в країнах, що розвиваються, де гостро зростає потреба в продуктах харчування.
 
Україна, як одна з найбільших житниць світу, що володіє потужним аграрним потенціалом, може стати одним з нових лідерів ринку сільськогосподарської продукції та допомогти людству вирішити проблему продовольчої кризи.
 
Саме в цьому ми вбачаємо важливу роль нашої компанії – провідного вітчизняного виробника засобів захисту рослин та мікродобрив, які суттєво впливають на підвищення рівня врожайності сільськогосподарських культур.
 
У відповідності до цього Група компаній UKRAVIT визначає свої корпоративні цінності:
 
Інноваційність – тому що ми вважаємо, що українське сільське господарство має стати найбільш технологічно передовою галуззю національної економіки, що необхідно для успішного вирішення глобальної продовольчої проблеми.
 
Патріотизм – тому що без дбайливого ставлення до своєї країни, її природних багатств неможливе досягнення технологічної переваги.
 
Відповідальність – тому що ми на кожному етапі відповідаємо за якість своєї роботи і усвідомлюємо свій обов’язок перед країною і людьми.
 
Експертність – тому що ми до останньої зернини знаємо, що робимо.
 
Близькість – тому що ми – частина українського народу і живемо і працюємо поруч, вирішуємо такі самі проблеми, їмо той самий хліб.
 
Оптимізм – тому що ми віримо у щасливе майбутнє нашої країни – як технологічно розвиненої, процвітаючої держави, рятівниці світу від голоду. І прагнемо побудувати таке майбутнє вже сьогодні.
 
Активна життєва позиція – тому що ми, не покладаючи рук, щодня, щохвилини працюємо заради цього.
 
Професійний науковий супровід виробництва, контроль вхідної сировини та готової продукції забезпечують досконалість та високу ефективність наших виробів, згідно світових норм та стандартів якості.
 
Ми цінуємо довіру партнерів до нашої компанії. Плідна співпраця з постачальниками та споживачами є запорукою довготривалого партнерства та економічно-вигідного господарювання.
 
Впевнені, що завдяки продукції UKRAVIT сільське господарство України зможе вийти на абсолютно новий, якісний і кількісний рівень ведення сучасного землеробства, що допоможе забезпечити продуктами харчування світову спільноту.
 
Турбота про довкілля
Науково-технічний прогрес у сфері засобів захисту рослин значною мірою допомагає людству вирішити безліч задач, насамперед забезпечення населення продуктами харчування, а промисловість сировиною.
 
Але, на жаль, застосування ЗЗР не виключає можливий негативний вплив на довкілля (елементи навколишнього природного середовища), що може призвести до незворотних процесів у біосфері.
 
Тому Група компаній UKRAVIT поставила собі за мету знайти ідеальний баланс між максимальною ефективністю препаратів та їхнім мінімальним антропогенним тиском на довкілля.
 
Оскільки екологічна відповідальність – це важлива складова Процвітання індустрії і всієї країни, вона є одним із головних пріоритетів розвитку Групи компаній UKRAVIT. Як прихильники покращення екологічної ситуації в Україні, ми інтенсивно розвиваємо екологічно-безпечні підходи щодо сучасного землеробства.
 
Ресурсоощадні та екологічно-безпечні системи захисту агрокультур, розроблені Групою компаній UKRAVIT, дозволяють досягти стабільних та високих врожаїв при мінімальному негативному впливі на довкілля, а саме – на ґрунт, воду, повітря та безпосередньо на людину.
 
Ми впевнені, що найголовнішою стратегічною галуззю України, майбутньою рушійною силою національної технологічної революції, є сільське господарство. Тому застосування ресурсоощадних, сучасних та економічно доцільних систем захисту рослин від UKRAVIT є концептуально зумовленим, а також дозволить отримувати екологічно-безпечну продукцію, яка відповідає всім міжнародним нормам та стандартам якості.
 
Якість продукції UKRAVIT ретельно перевіряється на трьох етапах: контроль вхідної сировини, проміжний контроль на виробництві та фінальний контроль готової продукції. Саме тому наші клієнти завжди можуть бути впевнені у безпечності та екологічності продукції UKRAVIT.
 
Група компаній UKRAVIT завжди піклується про українську землю та природу загалом. Ми постійно створюємо нові екологічні проекти, спрямовані на відновлення ексосистеми та стабілізацію біосфери, зокрема, очищення водойм, відновлення земельних ділянок, створення парків.
 
Адже Україна має процвітати!
 
Сайт наших партнерів - http://ukravit.ua/uk/
Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *