Продукція компанії Укравіт

Купити товари фірми Укравіт в Україні

Група компаній UKRAVIT - українська аграрна компанія, національний лідер ринку засобів захисту рослин та мікродобрив.
 
Наша мета – бути національним експертом № 1 у сфері захисту рослин.
 
Наша місія - Процвітання наши клієнтів, усієї індустрії, України та перетворення сільського господарства у найбільш прогресивну галузь економіки України.
 
Основними напрямками діяльності Групи компаній UKRAVIT є виробництво та продаж пестицидів, засобів для знищення гризунів та побутових комах, добрив із мікроелементами, що інтенсивно застосовуються у сучасному ресурсоощадному землеробстві.
 
(Виробничі можливості компанії направлені на забезпечення попиту у промисловому секторі, та у секторі домогосподарств населення.)
 
Відмінні якості / Наші переваги
 
Основним пріорітетом для нас є задоволення та розвиток наших клієнтів.
 
Задля цього ми:
 
- створили унікальний Науково-дослідницький центр, який дозволяє максимально ефективно розробляти і використовувати нові технології для вирішення проблем аграріїв.
 
- забезпечуємо високу якість нашої продукції. Суворий контроль якості розпочинається із ретельного вибору вхідної сировини і тривая протягом усього виробничого процесу. Ми співпрацюємо зі світовим експертом в області контролю якості продукції компанією SGS, що перевіряє якість сировини та самої продукції за понад 20 показниками та засвідчує це відповідними сертифікатами.
 
- доставляємо продукцію клієнтам максимально швидко і у зручній тарі власного дизайну, що відповідає міжнародним стандартам;
 
- забезпечуємо інформаційну і консультаційну підтримку клієнтів протягом усього сільськогосподарського річного циклу
 
- підтримуємо рівень цін на свою продукцію, комфортний для наших клієнтів.
 
Сучасні виробничі і науково-технічні потужності, розвинена інфраструктура, значний кадровий потенціал та досвідчений топ-менеджмент корпорації здатні задовольнити будь-які потреби наших клієнтів.
 
Орієнтири на майбутнє
 
Ми прагнемо перетворити українське сільске господарство у технологічно передову індустрію шляхом революційних модифікацій та об’єднання усіх виробничих на дослідницьких потужностей Групи компаній UKRAVIT у єдиний інноваційний коплекс.
 
У наших найближчих планах - створення науково-технічного проекту «Сільське господарство - як двигун інновацій України» із використанням передового світового досвіду.
 
Ми прагнемо збільшити капіталізацію Групи компаній шляхом інвестицій у розвиток власного виробництва високоякісних препаратів та реалізацію на практиці сучасних систем захисту посівів для збору максимальних врожаїв.
 
Разом із компанією SAG ми плануємо створити міжнародну асоціацію за участі авторитетних спеціалістів з усього світу для спільного вирішення світової продовольчої проблеми.
 
Соціальна відповідальність
Протягом 15 років Група компаній UKRAVIT піклується про своїх клієнтів, партнерів та власний колектив. Це стало однією з наших головних корпоративних цінностей.
 
В першу чергу ми несемо відповідальність перед споживачами, самими собою та майбутніми поколінням українців, що будуть жити на нашій землі.
 
Група компаній UKRAVIT є національним лідером у виробництві засобів для захисту рослин та мікродобрив по всій Україні.
 
Як ми стали найкращими? Все просто. У нашій роботі ми керуємося наступними ключовими принципами:
 
виробництво безпечної та високоефективної продукції для захисту і підживлення рослин;
використання передових західних технологій, обладнання та ефективна інноваційна політика;
створення нових робочих місць із гідною заробітною платою для тисяч українців;
турбота про весь колектив компанії;
дотримання чинного законодавства України;
створення соціальних проектів та підтримка громадських ініціатив.
Місією Групи компаній UKRAVIT є забезпечення Процвітання наших клієнтів, індустрії в цілому та України. Однією з форм Процвітання є здоровий спосіб життя, популяризувати який ми вважаємо за необхідне.
 
Так, за підтримки Групи компаній UKRAVIT, у Черкасах було відкрито новий фітнес-клуб.
 
Сьогодні фітнес є модним трендом, ним захоплюються мільйони людей по всьому світу. Адже це не просто фізичні навантаження, а спосіб життя - здоровий та позитивний.
 
У планах UKRAVIT відкриття нових спортивних комплексів, клубів та інших закладів для здорових та успішних українців.
 
Ми здійснюємо постійну підтримку соціальних програм та ініціатив, інвестуємо у розвиток дитячого та молодіжного спорту, впроваджуємо інноваційні екологічні проекти. Україна має процвітати!
 
Цінності компанiї
Однією з найдавніших проблем людства є глобальна продовольча проблема.
 
За прогнозами FAO (Food and Agricultural Organisation – продовольча сільськогосподарська організація ООН), до 2050 року чисельність населення Землі збільшиться ще на 1-2 мільярди чоловік (зараз складає 7,47 мільярдів).
 
Переважна більшість людей житиме в країнах, що розвиваються, де гостро зростає потреба в продуктах харчування.
 
Україна, як одна з найбільших житниць світу, що володіє потужним аграрним потенціалом, може стати одним з нових лідерів ринку сільськогосподарської продукції та допомогти людству вирішити проблему продовольчої кризи.
 
Саме в цьому ми вбачаємо важливу роль нашої компанії – провідного вітчизняного виробника засобів захисту рослин та мікродобрив, які суттєво впливають на підвищення рівня врожайності сільськогосподарських культур.
 
У відповідності до цього Група компаній UKRAVIT визначає свої корпоративні цінності:
 
Інноваційність – тому що ми вважаємо, що українське сільське господарство має стати найбільш технологічно передовою галуззю національної економіки, що необхідно для успішного вирішення глобальної продовольчої проблеми.
 
Патріотизм – тому що без дбайливого ставлення до своєї країни, її природних багатств неможливе досягнення технологічної переваги.
 
Відповідальність – тому що ми на кожному етапі відповідаємо за якість своєї роботи і усвідомлюємо свій обов’язок перед країною і людьми.
 
Експертність – тому що ми до останньої зернини знаємо, що робимо.
 
Близькість – тому що ми – частина українського народу і живемо і працюємо поруч, вирішуємо такі самі проблеми, їмо той самий хліб.
 
Оптимізм – тому що ми віримо у щасливе майбутнє нашої країни – як технологічно розвиненої, процвітаючої держави, рятівниці світу від голоду. І прагнемо побудувати таке майбутнє вже сьогодні.
 
Активна життєва позиція – тому що ми, не покладаючи рук, щодня, щохвилини працюємо заради цього.
 
Професійний науковий супровід виробництва, контроль вхідної сировини та готової продукції забезпечують досконалість та високу ефективність наших виробів, згідно світових норм та стандартів якості.
 
Ми цінуємо довіру партнерів до нашої компанії. Плідна співпраця з постачальниками та споживачами є запорукою довготривалого партнерства та економічно-вигідного господарювання.
 
Впевнені, що завдяки продукції UKRAVIT сільське господарство України зможе вийти на абсолютно новий, якісний і кількісний рівень ведення сучасного землеробства, що допоможе забезпечити продуктами харчування світову спільноту.
 
Турбота про довкілля
Науково-технічний прогрес у сфері засобів захисту рослин значною мірою допомагає людству вирішити безліч задач, насамперед забезпечення населення продуктами харчування, а промисловість сировиною.
 
Але, на жаль, застосування ЗЗР не виключає можливий негативний вплив на довкілля (елементи навколишнього природного середовища), що може призвести до незворотних процесів у біосфері.
 
Тому Група компаній UKRAVIT поставила собі за мету знайти ідеальний баланс між максимальною ефективністю препаратів та їхнім мінімальним антропогенним тиском на довкілля.
 
Оскільки екологічна відповідальність – це важлива складова Процвітання індустрії і всієї країни, вона є одним із головних пріоритетів розвитку Групи компаній UKRAVIT. Як прихильники покращення екологічної ситуації в Україні, ми інтенсивно розвиваємо екологічно-безпечні підходи щодо сучасного землеробства.
 
Ресурсоощадні та екологічно-безпечні системи захисту агрокультур, розроблені Групою компаній UKRAVIT, дозволяють досягти стабільних та високих врожаїв при мінімальному негативному впливі на довкілля, а саме – на ґрунт, воду, повітря та безпосередньо на людину.
 
Ми впевнені, що найголовнішою стратегічною галуззю України, майбутньою рушійною силою національної технологічної революції, є сільське господарство. Тому застосування ресурсоощадних, сучасних та економічно доцільних систем захисту рослин від UKRAVIT є концептуально зумовленим, а також дозволить отримувати екологічно-безпечну продукцію, яка відповідає всім міжнародним нормам та стандартам якості.
 
Якість продукції UKRAVIT ретельно перевіряється на трьох етапах: контроль вхідної сировини, проміжний контроль на виробництві та фінальний контроль готової продукції. Саме тому наші клієнти завжди можуть бути впевнені у безпечності та екологічності продукції UKRAVIT.
 
Група компаній UKRAVIT завжди піклується про українську землю та природу загалом. Ми постійно створюємо нові екологічні проекти, спрямовані на відновлення ексосистеми та стабілізацію біосфери, зокрема, очищення водойм, відновлення земельних ділянок, створення парків.
 
Адже Україна має процвітати!
 
Сайт наших партнерів - http://ukravit.ua/uk/


Показано з 1 по 36 із 56 (2 сторінок)