Передзвонити?
RuUa

Продукція компанії Транс Оіл

Відображати:
Анти жук БІО ГИДРО в.р.к.10 мл
Антижук гідро системний інсектицид контактно-кишкової дії для захисту картоплі отколорадского жука. Препарат застосовується для захисту картоплі, плодових дерев, овочевих та квіткових культур від таких шкідників як колорадський жук, плодожерки, листовійки, яблунева м..
-+
12.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні
Лікар Рослин біо з.п. 25 гр. Транс Ойл
Лікар рослин - системний фунгіцид профілактичної та лікувальної Дії.Вказівки относительно! Застосування препаратуПеред початком робіт Із препаратом слід сделать розрахунки необхідної кількості препарату и налагодіті обприскувач на завданні норму витрати РОБОЧОЇ Рідини, користуючися при ..
-+
13.50 грн Під замовлення
1 1
Доставка товару 1-2 тижні

Купити товари фірми Транс Оил

Компанія «Транс Оіл» поставляє засоби захисту рослин з Китаю. У 2005 році на ринок України зареєстровані препарати «Антижук», «Антижук Гідро», «Лікар рослин» і «Гліфосатін».
Серед продукції: гербіциди, фунгіциди, інсектициди, протруйники, десиканти, фуміганти.
Препарати: «Антей», «Атлант», «Гліфосатін», «Діплодок», «Рубікон», «Вінчестер», «Рубіж» і ін. Є безпечними для здоров'я людини і екологічно-дружніми.
У 2006 р роботу компанії «Транс Оіл» було відзначено на світовому рівні, компанія отримала приз «За кращу торгову марку».
Компанія має дистрибутивну мережу по всій Україні.