Опис товару - Толстой томат 0,05 г. Leda Agro - насіння томата

Голландські селекціонери досягли успіху не тільки в виведенні тюльпанів, а й помідорових сортів. Томат Толстой f1, опис, відгуки про який повністю збігаються з характеристикою виробника, відносяться до голландським овочам. Продукт не вимагають особливих умов і спеціального догляду. Він прекрасно проходить всі стадії росту і дає чудовий урожай.
 
Характеристика та опис томата Толстой f1
 
Опис високорослої (індетермінантного) типу томата можна почати з того, що ця рослина підходить для вирощування в тепличних умовах і на відкритих грядках. Вегетативний період помідорів визначено в 110 днів, тобто від появи перших паростків до дозрівання товарного овоча доведеться чекати більше 3 місяців. Плоди мають округлу форму і червоний колір, вони гарні на смак, ароматні. Середня вага овоча досягає 120-130 г. Сорт томата підходить для будь-якого виду використання. Їх зручно солити і маринувати, з такого продукту виходять смачні і корисні соки, соуси і пасти.
 
Томат Толстой f1, на відміну від своїх численних пасльонових родичів, здатний дати прекрасний урожай, розвиваючись в півтіні. Універсальний гібрид не схильний до типовим томатним хвороб, городникам не варто боятися, що кущі вразить тютюнова мозаїка, кладоспоріоз або фузаріоз.
 
Сорт Толстой - кистьовий тип рослини, на основному стволі може сформуватися до 12-13 кистей. На кожному пагоні зав'язується і виростає до 10-12 красивих томата. Високий стебло і довгі гілки необхідно кріпити до шпалери або підв'язувати до міцних кілків.
 
В опис рослини варто внести важливий показник - відмінну здатність до зберігання. Плоди, зібрані з рослини недозрілими, мають позитивною властивістю, вони зберігаються до 2-3 місяців при кімнатній температурі.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Країна виробник Голандія
Тип індетермінатний
Фасовка дрібна фасовка
Сорт / гібрид гібрид
Терміни дозрівання середній
Колір червоний

Відгуки про Толстой томат 0,05 г. Leda Agro - насіння томата

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.