Опис товару - Тимол (20 гр.) ХімАпі - препарати для бджіл

Порошок білого кольору, з характерним запахом, пряно-пекучого смаку.
 
Властивості препарату «Тимол»: Препарат має виражені акарицидними, бактерицидними, ноземаціднимі і фунгіцидними властивостями. Застосовується для лікування вароатозу і акарапидоза бджіл, а також для профілактики нозематозу, аскосферозу і гнильцевих захворювань розплоду бджіл.
 
Застосування і дозування: Препарат застосовується навесні після обльоту бджіл і в період осіннього нарощування родин бджіл.
 
Препарат застосовується у вигляді підгодівлі лікувальним цукровим сиропом 50% концентрації по 100 мл. на одну рамку, покриту бджолами. Роздають лікувальний цукровий сироп ввечері в стельові годівниці або в порожні стільники, які встановлюються в расплодную частина гнізда. Підживлення бджіл цукровим сиропом з препаратом виробляють 4-кратно з інтервалом 3-4 дня. При приготуванні цукрового сиропу спочатку розчинити в гарячій воді тимол, а потім необхідну наважку цукру.
 
У вигляді лікувального канди. Лікувальний канди дається бджолам у вигляді підгодівлі з розрахунку 40 г канди на одну рамку, покриту бджолами. Для профілактичної обробки досить одноразового згодовування лікувального канди. Для лікування бджіл згодовування лікувального канди проводять 3-кратно з інтервалом 6-7 днів.
 
Всі обробки робочим розчином препарату проводяться при температурі не нижче 15 ° С. При обробці бджіл строго дотримуватися рекомендацій щодо концентрації робочого розчину препарату і норми його витрати на1 рамку з бджолами.
 
Робочий розчин застосовується з розрахунку 3 г тимолу на 25 л цукрового сиропу.
 
Переваги: ​​Препарат економічно вигідний в застосуванні. Поряд з високою ефективністю забезпечує одержання екологічно чистої і безпечної продукції.
 
Заходи безпеки: Обробку препаратом виробляти, не допускаючи попадання розчину в очі і дихальні шляхи. Виключити доступ до препарату дітей і сторонніх осіб.
 
БЕЗ АНТИБІОТИКА
 
Термін зберігання: 2 роки з дати випуску.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Тимол (20 гр.) ХімАпі - препарати для бджіл

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.