Опис товару - Тілт-250 1 амп 2 мл. - фунгіцид

 
Тілт - системний фунгіцид з високою тривалістю дії пріа боротьбі із захворюваннями листя, такими, як септоріоз, рінхоспороз, піренофороз, борошниста роса, плямистості, іржа, церкоспореллез.
 
Особливості препарату.
Препарат Тілт через листя і стебла, завдяки системній дії, надходить в рослини. Препарат володіє не тільки тривалим захисним і лікуючим дією, але і припиняє подальший розвиток патогена і пригнічує у нього спорообразование. Крім цього у препарату отмеченаа росторегулюючі активність.
 
При профілактичному застосуванні Тілт, або при застосуванні препарату на ранніх стадіях розвитку захворювання даний препарат показує свою найкращу ефективність.
 
На ефективність препарату вологість повітря не надає значного впливу.
 
Препарат можна застосовувати в жарку пору. Підвищені температури повітря в період застосування фунгіциду підсилюють його ефективність.
 
Препарат швидко проникає в рослину, завдяки таким особливостям Тілт забезпечується висока дождеустойчівость (близько 1 ч) і надійний захист молодого приросту.
 
Спосіб застосування.
Робочий розчин готується безпосередньо перед застосуванням! Для обприскування або замочування в профілактичних цілях використовують 0,2-0,3 мл на 1 літр води. У разі обприскування хворих рослин застосовують 0,4-0,5 мл на 1 літр води. Спочатку розводять в малій кількості води препарат, а після доводять до об'єму 1 літр.
 
Якщо вам необхідна велика кількість робочого розчину, то готують наступним чином: в разі обприскування хворих рослин 4 мл препарату розчиняють в малій кількості води, а потім доводять розчин до 10 л води, і в профілактичних цілях 2-3 мл на 10 л води
 
Робочий розчин повинен бути використаний в день приготування. Не рекомендується застосовувати препарат при швидкості вітру більше 5 м / с., Температурі повітря вище 29? і відносній вологості повітря менше 60%.
 
Дія препарату починає проявлятися через 2-3 години після обробки.
 
Період захисної дії при профілактиці захворювань становить близько 20-25 днів.
 
Тривалість лікувального дії становить:
 
для іржавинних грибів 2 дня,
 
для мучністоросяних грибів 3-4 дня,
 
для грибів, що викликають септоріозние плямистості 4-5 днів.
 
Термін очікування: 40 днів.
 
При використанні препарату в суворій відповідності з правилами застосування не виявлено ризик виникнення фітотоксичності.
 
Можливість виникнення резистентності відсутня за умови суворого дотримання правил використання. Щоб резистентність виникала, необхідно чергувати застосування фунгіцидів, що розрізняються за механізмом дії, тобто препаратів з різних класів.
 
Увага! Слід проводити не більше однієї обробки препаратом Тілт за сезон вегетації.
 
У Росії Тілт не вирішено для застосування в ЛПГ.
 
Сумісність з іншими пестицидами.
Тілт сумісний з багатьма пестицидами, за винятком сільнощелочних речовин. Однак перед застосуванням препаратів в суміші рекомендується перевірити їх на хімічну і біологічну сумісність.
 
Заходи безпеки.
Клас небезпеки: 3 (помірно небезпечна сполука). Забороняються роботи з препаратом без засобів індивідуального захисту органів дихання, зору і шкірних покривів. Небезпечний при попаданні в шлунок. Викликає роздратування на шкірі. Є ризик серйозного пошкодження при попаданні в очі. Після роботи змінити одяг, перед її повторним використанням піддати очищенню.
 
Препарат не токсичний для птахів, слаботоксічен для бджіл, токсичний для риб. Необхідно уникати забруднення водойм і джерел питної води залишками препарату і водою, використаної для промивки тари та обладнання. Забороняється забруднювати препаратом або використаною тарою водойми. Забороняється зливати препарат в каналізацію.
 
Не допускати виходу худоби на свежеобработанной посіви. Уникати потрапляння в продукти харчування і корми. Проводити обробку в ранкові або вечірні години в безвітряну погоду.
 
Перша допомога при отруєнні:
 
У разі появи перших ознак отруєння, таких, як нудота, блювота, слід якомога швидше вивести постраждалого на свіже повітря.
 
У разі потрапляння препарату на шкіру необхідно дуже обережно, без втирати рухів, видалити препарат ватою або шматком матерії, після чого змити струменем води.
 
У разі потрапляння препарату в очі необхідно промивати очі протягом ане менше 15 хвилин під струменем води, по можливості намагаючись тримати очі відкритими.
 
У разі проковтування препарату, якщо потерпілий в свідомості, слід прополоскати рот водою, після чого дати випити кілька склянок води з активованим вугіллям з розрахунку 1 г сорбенту на 1 кг маси тіла, а потім викликати блювоту. Для більш повного видалення препарату з організму повторити цю операцію слід кілька разів, після чого дати випити склянку води з активованим вугіллям (також з розрахунку 1 г на 1 кг маси тіла). У разі втрати свідомості потерпілим забороняється намагатися викликати блювоту або вводити щось через рот. сл


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Тілт-250 1 амп 2 мл. - фунгіцид

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
0 голосів
0