Замовити зворотній дзвінок
RuUa

Продукція компанії Sumitomo

Відображати:
Топсин М Ніппон 1 л. Sumitomo
опсин-М Системний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії. Діюча речовина: тіофанат метил, в концентрації 700 г / к Препаративна форма: порошок, що змочується. Системний препарат широкого лікувальної та профілактичної дії для боротьби..
-+
495.00 грн. На складі
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Балаза 1 л. Sumitomo
Балаза Діюча Речовини - біфентрін, 100 г / л Балазо- якісний, Безпечний, швідкодіючій, Високоефективний хімічний препарат для знищення гусениць, яблуневої плодожерка, плодового червоного кліща, каліфорнійської щітівкі, личинок и дорослих особин листових молей, попели..
-+
850.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Балазо Балазо 5 мл. Сумітомо
Піретроїдний інсектицид контактно-кишкового дії, який діє на нервову систему інків, що призводить до паралічі та подальшої загибелі інків. Балазо -обладає широким спектром дії та контролює личинки каліфорнійської щитівки та листяних молей, гусениц, яблуневої плодоordці, личинок та дорослих особей..
-+
38.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Кольт 690 з.п. 1 кг Sumitomo
Фунгіциди Кольт 690 р.п. Діюча речовина: диметоморф, 90 г / кг + манкоцеб, 600 г / кг. Препаративна форма: розчинний порошок. Країна виробник: Японія. Упаковка: 1 кг. СПОСІБ ДІЇ: системно-контактний. Норма в..
-+
510.00 грн. На складі
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Ніссоран з.п. 0,5 кг. Sumitomo
Інструкція та застосування Сучасний акарицид, Який Діє на яйця, личинки та німфі багатьох відів кліщів Препаративна форма: порошок, что змочуєтьсяДіюча Речовини: гексітіазокс (100 г / кг)ВИРОБНИК: «Ніппон Сода Ко., Лтд.», Японія Перевага ПРЕП..
-+
820.00 грн. Закінчується
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Пенкоцеб, з.п. 1 кг
Високоефективне профілактичне контактний фунгіцид! ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ: контролює комплекс хвороб на основних овочевих, плодово-ягідних культур і винограду; препарат може застосовуватися протягом усього періоду вегетації; в діючій речовині міститься Zn і Mn, які є додатковими елемен..
-+
310.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Тарга Супер 1л. Самміт-Агро
Препаративна форма: концентрат емульсіїЧИННЕ РЕЧОВИНА: хізалофоп-П-етил (50 г / л) ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ: Мінімальна фітотоксичну вплив на культуру;Швидко абсорбується поверхнею листя бур'янів;Дощ, який пройшов вже через годину після обробки, не впливає н..
-+
540.00 грн. Закінчується
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Топсин М Ніппон 5 л Sumitomo
Топсин-М Системний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії. Діюча речовина: тіофанат метил, в концентрації 700 г / к Препаративна форма: порошок, що змочується. Системний препарат широкого лікувальної та профілактичної дії для боротьб..
-+
2,150.00 грн. Закінчується
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)

Купити товари фірми Sumitomo

Sumitomo Corporation - японська торговельна компанія. Входить в кейрецу Sumitomo. Є однією з сеся компаній. Компанія займає 244 місце в Fortune Global 500.