Передзвонити?
RuUa

Продукція компанії Sumi Agro

Відображати:
Медян Екстра 20 мл. Sumi Agro
Аналог фунгіциду Абіга-Пік Безпечний для всіх рослинних культур.Препарат широко застосовують в інтегрованому садівництві.МЕХАНІЗМ І СПЕКТР ДІЇ: МЕДЯ ЕКСТРА 350 є контактним фунгіцидом, який надає профілактичну дію проти широкого спектру збудників хвороб; ха..
-+
13.00 грн На складі
0 0
Аплауд 25% 500 г
Інсектицид Аплауду СП Summіt Agro 500 гАплауду - регулятор синтезу хітину для боротьби з шкідниками на огірках та томатах закритого ґрунту, а також з щитовидкою на яблуні. Діє за рахунок пригнічення синтезу хітину комах. Регулятор росту комах для знищення цикадок, білокрилки, щитівок та деяк..
-+
650.00 грн Закінчується
0 0
Балазо 50 мл
Балазо 50 мл
Балазо - інсекто-акарицид проти широкого спектру шкідників для захисту плодових культурПрепарат контактної дії, відноситься до класу піретроїдів, що дозволяє ефективно застосовувати його проти представників різних сімейств шкідників. Переваги:-діє не тільки на дорослі фор..
-+
75.00 грн На складі
0 0
Казумин 2Л 1 л. Sumi Agro
Біопрепарат Казумин 2Л 1 л. Sumi Agro призначення:Біологічний бактерицид і фунгіцид лікувальної дії Тара: 1 л., 5 л.Переваги препарату:- відноситься до препаратів біологічного походження;- бактерицид і фунгіцид лікувальної дії;- високоефектив..
-+
890.00 грн На складі
0 0
Санмайт 10 г Sumi Agro
Санмайт - контактний високоефективний акарицид, який бореться з кліщами, що знаходяться на будь-якій стадії їх розвитку. Санмайт особливо ефективний у знищенні павутинного, виноградного, плодового кліщів. Препаративна форма: порошок, що змочується білого або кремового кольору...
-+
25.00 грн На складі
0 0
Топсин М 70% з.п. 25 гр. Sumi Agro
Топсин-М Системний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії. Діюча речовина: тіофанат метил, в концентрації 700 г / к Препаративна форма: порошок, що змочується. Системний препарат широкого лікувальної та профілактичної дії для боротьб..
-+
20.00 грн На складі
0 0

Купити товари фірми Sumi Agro

ТОВ «Самміт Агро» - входить в групу компаній Sumi Agro Europe, розташовану в Лондоні, Великобританії, яка є частиною Sumitomo Corporation, однієї з провідних транснаціональних компаній Японії.
 
Sumi Agro Europe управляє своєю мережею компаній і філій, розташованими у Франції, Німеччині, Польщі, Угорщині, Чехії, Словаччині, Румунії, Болгарії, Україні, Російській Федерації та СНД.
 
Кожна компанія Summit Agro забезпечує потужну платформу для розвитку продуктів, маркетингу та логістики в аграрному секторі.
 
Sumi Agro Europe належить компанії, відомої в наші дні як Sumitomo Corporation, яка була заснована в 1919 році і в даний час є однією з найбільших в світі транснаціональних корпорацій (компанія представлена ​​в 67 країнах і налічує понад 72 000 співробітників).