Опис товару - Гербіцид Стомп 10 л.

Культури: Зерно-бобові, Кукурудза, Овочеві, Соняшники
Вид продукції: Гербіциди
Фірма виробник: BASF AG
Стомп ®, 33% к. Е.
(пендіметалін 330 г/л)
Формуляція: концентрат емульсії
Базова одиниця
10 л.
Високоефективний ґрунтовий гербіцид для знищення широкого спектру однорічних дводольних і злакових бур'янів на багатьох економічно важливих культурах.
Переваги препарату:
— Не вимагає негайного закладення в грунт і механічної обробки міжрядь;
— Один препарат на багато культур;
— Найширший спектр дії серед ґрунтових гербіцидів.
Діє на корені і проростки, гальмує в меристемах чутливих рослин поділ і ріст клітин. Чутливі бур'яни гинуть відразу ж після проростання насіння або після появи сходів. Вражає також і чутливі рослини, що зійшли, але лише тоді, коли при обробці злакові бур'яни знаходяться в фазі 1-1,5 аркуша, а дводольні — до 2 справжніх листків.
Спосіб застосування гербіциду залежить від виду культури, грунтово-кліматичних умов, агротехніки, наявності необхідної техніки і т. д. У всіх випадках грунт має бути добре підготовленим. Норма витрати препарату залежить від механічного складу ґрунту і вмісту в ньому гумусу. Так, на важких грунтах з високим вмістом гумусу, а також в жарких умовах, де ймовірність опадів мала і має місце інтенсивне фотохімічне розкладання препарату, його норма повинна бути максимальною. А на легких ґрунтах, бідних за вмістом гумусу, норму гербіциду доцільно знизити, при цьому його ефективність залишиться високою. При визначенні оптимальної дози препарату слід враховувати і видовий склад бур'янів, оскільки вони мають різну чутливість до гербіциду. 


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Гербіцид Стомп 10 л.

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.