Передзвонити?
RuUa

Висаджуємо розсаду перцю

2018-03-22 11:23:10

  • Просмотров: 584
Висаджуємо розсаду перцю>
 Пересаджувати перець потрібно акуратно, не пошкоджуючи його коріння. З окремих ємностей розсаду перевалюють разом з грудкою землі. Цей спосіб зводить ризик травмування коренів до мінімуму. У відкритий грунт перець висаджують, коли минуть усі заморозки в кінці травня-початку червня. До тимчасової парник в середині травня, а в стаціонарну теплицю на початку травня. Висаджуючи солодкий перець, треба врахувати, що росло на грядках до нього. Добре він буде розвиватися на грунті, де були:

- 
гарбуз;
- огірки;
- морква;
- кабачки.

А ось після картоплі, перцю помідор або баклажанів перець краще не садити, підшукавши для нього інше місце. Треба подбати і про температуру ґрунту. Солодкий перець холодного грунту не любить, і хорошим варіантом для його вирощування будуть високі грядки.
 
Різні сорти перцю краще висаджувати максимально далеко один від одного. Адже культура схильна до перезапилення. Якщо є можливість, краще посадити між ними високорослі культури. Саджаючи перець треба витримувати відстань між кущами 25 см, а між рядами 50 см.Когда розсада вкорінюється її необхідно частіше поливати. Після посадки добре підійде мульча з перегною або торфу, яка утримує вологу в ґрунті.
 
Відразу після пересадки молоді перчики можна вкрити поліетиленом або лутрасилом на каркасі, зробивши їм парник. Це створить сприятливі умови для їх швидкого розвитку. Якщо використовується плівка, то посадки треба провітрювати. Краще вибрати нетканий матеріал, що пропускає повітря. У парничку добре розкласти пластикові пляшки з водою. Нагріваючись за день, вночі вони віддадуть тепло перцю. Це згладить добові коливання температури. Коли погода стане стабільно теплою укриття можна прибрати.
 
Еней 500 сем. перець солодкий Наско
-+
114.00 грн

На складі
1
1
Атлант 1000 сем. перець солодкий Наско
-+
165.00 грн

Закінчується
0
0
Дорін F1 500 сем. перець солодкий Наско
-+
435.00 грн

Під заказ
1
1
Доставка товару 3 - 7 днів!
Сноувайт F1 100 сем. перець солодкий РЦ
-+
172.00 грн

Закінчується
1
1
Хуеро F1 250 сем. перець гострий професійних насиння
-+
300.00 грн

Під заказ
0
0
Доставка товару 3 - 7 днів!
Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *