Передзвонити?
RuUa

Відсоток затінення сітки. Який вибрати?

2018-05-02 11:19:58

  • Просмотров: 10164
Відсоток затінення сітки. Який вибрати?>
 Щоб швидко перейти до сітки користуйтеся цим списком:
 
45% затінення. Підходить для світлолюбних рослин, які потребують захисту від зайвого сонячного світла. Призначена для огірків, розсади томатів, розплідників вічнозелених рослин, накриття молодих баштанних культур - кавуни та дині. Примение сіток знижує витрату води для поливу і дає час рослинам зміцніти і виробити захист від сонця.
 
60% затінення. Більш щільна сітка. Призначена для захисту перцю, помідорів, баклажанів, капусти та інших овочевих культур. Рекомендується для використання в Херсонській, Запорізькій, Одеській і Миколаївській областях України.
 
65% затінення. Призначена для затінення теплиць і парників в жаркий період року. Знижує температуру всередині парника, при цьому пропускає світло для фотосинтезу в листі рослин. У похмурі дні цю сітку необхідно видаляти, так як надмірне затінення може привести до медленнному росту рослин.
 
• 80%, 85%, 95% затінення.
 
Це сітка для захисту людей, техніки, закриття фасадів, огорож з рабиці.
 
Захист персоналу, місць роботи людей в жарку пору року збільшує проізводітелшьность праці, створює комфортні умови в місцях відпочинку персоналу. У спекотний сонячний день дуже комфортно працювати під навісом з сітки щільністю 85% і більше. Сітка має пористу структуру, яка пропускає повітря і водяна пара - тому під сіткою утворюється нормальний мікроклімат, на відміну від пластикових водонепроникних тентів, під якими "ширяє".

Перейти в категорію - Сітки для затінення.
 
Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *