Передзвонити?
RuUa

Технологія вирощування баклажана: вирощування розсади

2017-12-06 11:22:36

  • Просмотров: 729
Технологія вирощування баклажана: вирощування розсади>
Баклажани відносяться до сімейства пасльонові (Solanaceae).
 
Баклажан поки займає в захищеному фунті України 1-2% площ. Подальше поширення культури багато в чому залежить від впровадження у виробництво нових високопродуктивних, витривалих до несприятливих умов середовища сортів і гібридів. Слід надавати перевагу срсднерослие сорти, раціонально використовують обсяг теплиці і зручні для виконання заходів по догляду за рослинами. Важливою ознакою є відсутність шипів на чашечці плода.
 
На ринку є багато сортів і гібридів зарубіжної селекції з високою врожайністю і качеством.Баклажан
 
Рослини баклажана великі і м'ясисті. Рослина росте вертикально па Дерев'янисті стеблі, але потребує будь-якої опори, щоб не зігнутися під вагою плодів. Рослина має тенденцію продовження зростання з домінантною точкою зростання на відміну від перцю, який на рівні кожної квітки ділиться на два і більше еквівалентних втечі, проте, подібно до томату, має сильний бічний пагін на кожному рівні плодоношення, що в міру необхідності можна використовувати для формування додаткових стебел. Бічні пагони можуть формуватися в пазухах всіх листків, але їх подальший розвиток буде залежати від загального вегетативного розвитку рослини, тобто від кількості наявних пагонів і навантаження їх плодами.
 
Бічні пагони видаляються з листових пазух як тільки буде сформовано бажана форма куща, проте іноді залишають пізні бічні пагони біля основи стебла, що дозволяє отримувати плоди на старіших насадженнях.
 
Квітки формуються на різних рівнях по довжині стебла баклажана так само, як у перцю. Можуть розвинутися один або більше квіток в пазусі листа, але один з них більше за інших, і його залишають для розвитку в плід, а інші видаляють. Розвиток плода зазвичай партенокарпічних, і в зрілому плоді часто немає насіння або їх зовсім небагато.
 
Вирощування розсади
 
Зазвичай в 1 грамі близько 180 насіння, але так як схожість часто ненадійна, то краще розраховувати, що вийде 100 рослин. Густота посіву прийнята з розрахунку 1-2 г / м2 розсади-разводочний теплиці. Це робиться для того щоб сходи досягли значно більшого розміру перед пікіровкою, а рослини з відхиленнями були б відбраковані. Замочування насіння не дає переваг у швидкості або рівномірності сходів, проте їх можна пророщувати у вологому піску
 
Вирощування розсади баклажана
 
В цілому сіянці вирощують також як і сіянці томата, однак пікіровку проводять коли добре видно перший справжній лист (для вибракування).
 
Розмір рассадного горщика залежить від тривалості рассадного періоду. Вирощування розсади для зимово-весняної культури займає 9-10 тижнів. Для осінньої культури розсаду вирощують 7 тижнів. У всіх випадках рассадний період у баклажан довше, ніж у томатів. Бажаний розмір горщика 12-14 см, хоча зазвичай використовують горщики і кубики 10 х 10 см. Стартові рівні харчування рассадной суміші ті ж, що і у томата, але па пізніх стадіях рассадного періоду вносять додатковий азот в підгодівлі.
 
Отелло F1 1000 сем. баклажан Наско
-+
137.00 грн.

На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Надир тисячі сем. баклажан Наско
-+
105.00 грн.

На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Прадо (КС 27) Ф1 1000 сем. баклажан Кітано
-+
592.00 грн.

Під замовлення
2 відгук(ів)
2 відгук(ів)
Доставка товару 3 - 7 днів!
Алмаз 1000 сем. баклажан Наско
-+
105.00 грн.

На складі
2 відгук(ів)
2 відгук(ів)
Бібо F1 1000 сем. баклажан Семініс
-+
487.00 грн.

Під замовлення
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Доставка товару 3 - 7 днів!
Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *