Передзвонити?
RuUa

Способи затінити теплицю

2018-05-02 10:56:55

  • Просмотров: 851
Способи затінити теплицю>
Майже вся територія нашої країни через різко-континентального клімату схильна до різкої зміни денний і нічний температур. У деяких зонах їх добові коливання доходять до 15-20 градусів. Від цього в першу чергу страждають культурні рослини, висаджені у відкритий грунт. Нічна прохолода нестрашно тепличним господарствам, але ось зі спекою справа йде більш сумно: в незакритих від палючого сонця теплицях температура піднімається настільки, що не тільки знижує продуктивність висаджених рослин, а й призводить до повної або часткової втрати врожаю і навіть до його загибелі. Можна побудувати теплицю під деревами, але затінення листям занадто сильне, і тільки деякі рослини здатні рости і плодоносити в таких умовах.
 
Можливо зовні побілити вапном скла або плівкове покриття теплиці, але вапно швидко змиється дощами, а плівка після такої фарбування стає твердою і ламкою і її доведеться замінити. При побілки вапном на 10-20% зменшується врожайність, так як при такому сильному затіненні частина сонячних променів не доходить до рослин. Крім вапна, використовують покриття з агріла, Ізоспан, маскувальну сітку для військових і інші підручні засоби, але спеціальна затіняюча сітка - найкращий варіант.
 
Затіняюча сітка застосовується і в теплиці. Для цього її необхідно натягнути під дахом у вигляді екрану і зовні, уклавши у вигляді полога на покриття парника. Сітка, укладена зверху, додатково до основних властивостей, захищає плівкове покриття від зриву вітром і руйнування градом. У великих тепличних господарствах виправдано підключення системи автоматичного регулювання, яка, в залежності від освітленості, відкриває або закриває приміщення теплиць сіткою і дозволяє з точністю до 3-5 градусів регулювати температуру в парнику.

Перейти в категорію - Сітки для затінення.
 
Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *