Передзвонити?
RuUa

Способи висадки розсади помідорів

2018-01-10 09:22:14

  • Просмотров: 660
Способи висадки розсади помідорів>
 Способи висадки розсади помідорів
 
Відстані при посадці розсади помідорів. При посадці розсади слід залишати міжряддя не менше 60 см, щоб рослини можна було підгортати. Відстані ж між рослинами визначаються, перш за все, ступенем родючості грунту, а також забезпеченістю рослин вологою, сортовими особливостями та умовами формування рослин.
 
Встановлено, що чим більше густота рослин при достатньому забезпеченні їх поживними речовинами і водою, тим раніше настає плодоношення і тим вище урожай помідорів. Під рослинним пологом збільшується вміст вуглекислоти, підвищується вуглецеве живлення рослин, а в холодні ночі затримується тепло, що віддається ґрунтом, і швидше дозрівають плоди.
 
Загущена посадка розсади помідорів, до шести-семи рослин на 1 кв. м при формуванні рослин в одне стебло і залишення двох кистей, прискорює дозрівання плодів на 5-7 днів і підвищує урожай зрілих плодів. Отже, розсаду помідорів в цьому випадку при відстанях між рядами 60 см можна висаджувати на 25 см між рослинами, а на родючих ґрунтах навіть на 20 см. При формуванні ж рослин в два стебла і залишення чотирьох кистей розсаду можна висаджувати на 25-30 см. на такі ж відстані можна висаджувати і штамбові сорти.
 
Способи висадки розсади помідорів залежать, перш за все, від якості розсади. Якщо вирощена кімнатних розсада, і вона не переросла, то її висаджують в лунки вертикально. Якщо розсада безгоршечний і до того ж переросла, її висаджують у борозенки глибиною 8-10 см похило, засинаючи стебло з нижніми листям вологою землею з тим, щоб на стеблі з'явилися додаткові корені, які посилюють харчування рослини.
 
При посадці горшечной розсади спочатку в лунку вливають воду (слабкий розчин добрив - 2 ложки на відро води), потім в лунку ставлять горщик з розсадою, поки вода ще не вбралася в грунт. Це охороняє горщик від пересихання.
 
Безгоршечную ж розсаду висаджують в борозенку, потім її поливають розчином добрив і закривають землею, злегка обтиску її навколо рослини. І в тому і в іншому випадку вологий грунт прикривають сухий. Нахил рослин треба робити на південь, щоб сонячні промені ковзали по стеблу, не обпалюючи його. Вода для поливу повинна бути теплою, зігрітій на сонці.
 
 
Саргас 1 000 сем.томат Yuksel Seeds
-+
575.00 грн

На складі
0
0
Альянс Ф1 500 сем. томат Clause
-+
685.00 грн

Під заказ
2
2
Доставка товару 3 - 7 днів!
Алінді 811 500 сем. томат Енза Заден
-+
1052.00 грн

Закінчується
0
0
Топспорт F1 5 гр. томат Бейо
-+
427.00 грн

На складі
1
1
Каратос F1 100 сем. томат рожевий Глобал Сідз
-+
230.00 грн

На складі
1
1
Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *