Передзвонити?
RuUa

Сітка для затінення для овочів (замітки експерта)

2018-05-02 11:08:04

  • Просмотров: 565
Сітка для затінення для овочів (замітки експерта)>
 Огірки планувалося вирощувати в відсіку з поліетиленової плівки, натягнутої поверх забірної сітки. В якостей мульчі вирішили застосувати солому, а для зручності поливу - організувати крапельний полив.
 
Погода цього року видалася аномальною - дуже затяжна холодна весна, можна сказати її практично не було, а з початку травня стояла спека 32-36 градусів, і дуже сильний вітер назад.
 
Коли висадили розсаду, вона практично не росла. Для поліпшення приживлюваності вирішили укрити її пластиковими горщиками. Але сильні пориви вітру здмухували горщики, і місцями рослини загинули. Стало зрозуміло, що літо буде дуже спекотним, тому вирішили закрити верх і західну сторону відсіку затеняющей сіткою 60% відображення.
 
Після того, як закріпили і натягнули сітку, розсада рушила в ріст прямо на очах. Огірки стали нормально розвиватися і плодоносити.
 
1-му ряду діставалося більше світла за рахунок щілини між сіткою і стінкою, а також за рахунок того, що світло потрапляв через південно-східну стіну відсіку.
 
Спостерігаємо: конкретну затримку в рості і розвитку першого в порівнянні з другим рядом, який затінений практично повністю (плюс до цього другий ряд оброблявся мікробіологічними препаратами). На всіх рядах застосовано крапельне зрошення.
 
Також помітно, що всюди де, сонце потрапляє смугою протягом усього відсіку - перші рослини відстають у рості і розвитку.
 
Під час росту рослин температура повітря у відсіку досягала 38 градусів.
 
Висновок - застосування вітрозахисту і затеняющей сітки дозволяє рослинам нормально розвиватися під час екстремально спекотної погоди, а також економить воду на полив.

Перейти в категорію - Сітки для затінення.
 
Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *