Замовити зворотній дзвінок
RuUa

Щільність агроволокна. Який варіант використовувати?

2018-04-27 14:56:12

  • Просмотров: 672
Щільність агроволокна. Який варіант використовувати?>
 Бувають такі щільності:
 
Біле агроволокно 17 г / м. Такий матеріал дає прибавку до зовнішньої температури + 2 градуси. Агроволокно щільністю 17 г / м. використовується в основному для захисту розсади після висадки від невеликих заморозків (до - 3 градусів). Матеріал стелиться поверх рослин і кріпитися по краях. Досить легкий тому додаткова установка скреп не потрібно.

Біле агроволокно 19 г / м2. Такий матеріал дасть надбавку до зовнішньої температури в + 3градуса. Матеріал досить легкий тому можна сміливо стелити його поверх рослин. Такий укривной має невелику товщину, тому відмінно пропускає світло. Така особливість робити його ідеальним для світлолюбних рослин.

Біле агроволокно 23 г / м2. Дає надбавку до зовнішньої температури +4 градуси. Захищає рослини від заморозків до -4 градусів. Також відмінно пропускає світло. Практично будь-які рослини його витримують тому додаткові кріплення не знадобляться.

Біле 30 г / м2. Більш щільний покривний матеріал. Агроволокно з щільністю 30 г / м2. непогано захистить рослини від заморозків до -5 градусів. Такий матеріал має середню вагу, тому його можна використовувати як для прямого накриваючи, так і для облаштування парника.

Біле агроволокно 42 г / м2. Щільний матеріал, що дозволяє вберегти гряди від заморозків до -7 градусів. Також відмінно захисти рослини від сильних вітрів і граду.

Біле агроволокно 50 г / м2. Дає надбавку до зовнішньої температури на +7 градусів. Підходить для захисту рослин в суворі зими від сильних заморозків.

Біле 60 г / м2. Також використовується для захисту від сильних морозів. Матеріал досить щільний, тому вільно витримує сильні пориви вітру і рясний град. Через високої щільності і великої ваги слати його прямо на теплолюбні рослини (помідори, перець, полуницю) не рекомендується, він може їх просто зламати. Але матеріал з щільністю 60 г / м2. дуже зручно використовувати для створення теплиць. Також їм вкривають дерева і чагарники на зиму, і створюють імітацію сніжного покриву на полях.
 
Агроволокно 60 г / м2. (Чорне). Мульчують матеріал. Він стелиться не поверх рослин, а безпосередньо на грунт. Чорне агроволокно перешкоджає росту бур'янів і допомагає прогріти землю перед висадкою розсади. Де купити агроволокно будь-якої щільності? Більшість сучасних інтернет-магазинів вважають за краще пропонувати своїм покупцям матеріали певних виробників.

Перейти в категорію - Агроволокно
 
Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *