Передзвонити?
RuUa

Протравлення насіння перед посівом: основні моменти

2018-03-21 14:10:41

  • Просмотров: 680
Протравлення насіння перед посівом: основні моменти>
 Це обов'язкове, а значить найефективніша підготовка до посадки семенної матеріалу. З його допомогою відбувається обеззараження від вибудовників небезпечних болезней. Протравливание можна зробити влажним і сухим способами.

Також, пропонуємо купити насіння овочів з доставкою поштою по Україні.
 
При сухому - відбувається опудрювання сіян фарби фунгіцидами з широким спектром впливу, наприклад, фундазолом. Якщо семян не дуже багато, то процес опудривания можна виконати звичайною кисточкою для рисовання. При великих об'ємах, фунгіцид потрібно додати в тару з семенами, закрити і енергійно встряхнути достатньо кількості разів. На одну кілограм семян буде потрібно 3-5 грамм фундазола. Цей спосіб більше підходить для промислових масштабів, так як зробити точний відлік для 50 грамів сімейства в домашніх умовах досить складним, крім того всі роботи з хіміопрепаратами потрібно проводити тільки на відкритому повітрі.
 
Протравливание влажним способом роблять 1% розчином марганцю. Время выдержки: 20-30 хвилин, але перед цим сім'ї на день замачиваются в чистому воді. Якщо це не зробити, то, обробляючи сухі семена манганцовкой, можна їх сжечь.
 
Після протравливания в розчин марганцю, семена промивають чистою проточною водою. Если марганцовки не виявилося під рукою, замість неї можна застосовувати розчин перекису водорода (2-3%), підігріти його до температури 38-40 ° С. Видерть приблизно 7-10 хвилин. Єще можна обробляти семена розчином фунгіцидів, наприклад фундазолом, препаратом "максим" та іншими, при цьому всі маніпуляції виконують відповідно до інструкції.
 
Закінчивши протравливание, семена сушать і посадять в грунт. Хранить их не рекомендуется. Срок посадки - максимум через два дні після сухої обробки, і не більше п'яти днів після моменту.
 
Спарта F1 1000 сем. огірок Нунемс
-+
587.00 грн.

На складі
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Кароліна F1 1000 сем. огірок Ларк Сідс
-+
857.00 грн.

Під замовлення
2 відгук(ів)
2 відгук(ів)
Доставка товару 3 - 7 днів!
Колібрі Ф1 250 сем. томат Clause
-+
683.00 грн.

Закінчується
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Капоралі Ф1 2500 сем. к / білокачанна Clause
-+
726.00 грн.

На складі
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Сноувайт F1 100 сем. перець солодкий РЦ
-+
172.00 грн.

На складі
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *