Замовити зворотній дзвінок
Ru Ua

Опис огірка Бетіна F1: характеристики, фото, вирощування

  • 16 февраля 2018 13:34:28
  • Просмотров: 911
 Технічна характеристика сорту огірка

Сорт огірка Беттіна відрізняється такою властивістю, як партенокарпія. Це означає, що кущі не потребують запилення комахами. Генеративний тип рослин свідчить про здатність культури формувати основну частину врожаю на центральному стеблі. Гібрид підходить для 1 і 2 обороту в літньому сезоні. Але не забороняється його культивувати і в зимово-весняному обороті, вирощуючи огірки в тепличних умовах. Часовий інтервал між появою сходів і початком повноцінного плодоношення становить в середньому 40 днів. В описі огірків сорту
 
Беттіна йдеться про те, що кущі культура випускає середньої сили росту. Вони компактні, індетермінантні і средневетвістие. Квітки у ліани тільки жіночі. Листя характеризуються середнім розміром і темно-зеленим забарвленням пластин.
 
Плюси і мінуси сорти Голландські огірки Беттіна f1 мають масу переваг, завдяки чому гібридна форма є найбільш затребуваною в дачному господарстві. Якими перевагами славиться сорт Беттіна: Невибагливість у догляді. Відсутність необхідності в запиленні. Раннє формування зеленцов. Витривалість в стресових умовах. Висока врожайність приємних на смак плодів. Можливість збирати корнішони і овочі. Хороша переносимість транспортування. Стійкість до хвороб огіркова мозаїка, несправжня борошниста роса, кладоспоріоз, пероноспороз. Недоліком Беттіни можна назвати лише те, що за смаковими якостями огірок програє деяким салатним різновидів культури, наприклад, сорту Зозуля.
 
Однак це не говорить про те, що овочі погані - вони підходять як для вживання в свіжому вигляді, так і для консервації. Деяких садівників не влаштовує висока вартість насіння Беттіни, і вони вважають недоступну для них ціну недоліком сорту.
 
Вирощування і догляд Висока врожайність огірка сорту Беттіна проявляється при культивуванні на легких родючих і досить зволожених землях. При посадці саджанці розміщують так, щоб на кожному квадратному метрі знаходилося 2.8 - 3.5 рослин. Якщо ліани сильно розростуться, і будуть недоотримувати сонячне світло, дефіцит освітленості не відіб'ється на показниках врожайності гібрида. У формуванні кущі практично не потребують. Це пояснюється тим, що на висоті 100 - 150 см від земної поверхні припиняється ріст вегетативних пасинків.
 
Вище утворюються тільки генеративні відгалуження, на яких формуються потрібні агрономам зеленці. Видаляти їх не слід. Поливають ліани теплою водою за допомогою системи крапельного зрошення. Після поливу грунт розпушують. Удобрюють саджанці щотижня сечовиною (1 ст. Л. На 10 л води). Для різноманітності підгодівлю чергують коров'яком. При наявності ознак захворювання огірки обробляють препаратами Хорус, Топаз, Строби, Фундазол.
 
Агромагазин «Наше дело»
 
Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *