Передзвонити?
RuUa

Кавун Топ Ган F1: короткі характеристики, основи вирощування та відгуки

2018-03-15 09:08:45

  • Просмотров: 1248
Кавун Топ Ган F1: короткі характеристики, основи вирощування та відгуки>
 Кавун Топ Ган F1 (Голландія) - ранньостиглий гібрид з хорошими смаковими якостями. Середня маса ягоди становить від 8 до 10 кг. Плоди округло-кубовидний, коріння сильні, листя значні за розміром. Основна сфера застосування - вживання в свіжому вигляді.
 
Сорт відрізняється невибагливістю, високою врожайністю, відмінною транспортабельністю. М'якоть ягоди темно-червона, вміст цукру в ній високий. Забарвлення шкірки - зелено-смугастий, вегетаційний період становить близько 60 діб.
 
Вирощування кавуна Топ Ган F1
 
Культивувати гібрид можна у відкритому грунті або в теплиці. Урожайність висока - досягає 95% з поля. 
 
Перед посадкою насіння рекомендовано обробити в фунгіцидів «Тірам». Грунти ягода воліє супіщані і піщані. З основних вимог для гарного росту варто відзначити дотримання сівозміни (на одному місці гібрид можна висаджувати не раніше, ніж через 4 роки) і наявність добре освітленого, і захищеного від вітру ділянки. Кавун Топ Ган F1 вважається рослиною короткого світлового дня. При постійній похмурій погоді у нього стає поганим обмін речовин, в результаті чого в плодах погано накопичується цукор.
 
Кращими попередниками для культури є пшениця, кукурудза і багаторічні трави. Для кавуна Топ Ган F1 посів рекомендований після того, як грунт прогріється на глибину, рівну 9 см, а температура повітря стане рівною +15 градусів.
 
Схема посадки культури в теплиці - 70х70 см, у відкритому грунті - 140х100 см. Близько кожної рослини обов'язково наявність шпалери, щоб зменшити зайняту площа, тим самим збільшивши кількість посадочних місць.
 
 
Насіння гібриду дрібні або середні за розміром. У ягоді їх знаходиться невелика кількість. Заглиблювати насіння кавуна Топ Ган F1 в грунт слід на 3-6 см. На важких грунтах їх загортають неглибоко, на легких - глибше. Перші сходи з'являються приблизно на 10 день. Дуже важливо купити якісне насіння від надійних виробників, інакше проростати вони будуть повільно.
 
Посадковий матеріал повинен бути однакових розмірів. Посів насіння може здійснюватися точково вручну або за допомогою спеціальних сівалок. Перед посівом, щоб кавун Топ Ган F1 розвивався добре, слід здійснити боронування грунту для збереження в ньому вологи. Догляд після посіву полягає в ліквідації бур'яну і поливі рослин.
 
Відгуки про кавуні Топ Ган F1
 
Відгуки про кавуні Топ Ган F1 переважно позитивні. Він відрізняється стійкістю до фузаріозу.
 
Топ Ган F1 1000 сем. кавун Сингента
-+
1,336.00 грн.

На складі
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *