Передзвонити?
RuUa

Зберегти кавуни в квартирі до Нового року?

2017-12-13 09:48:15

  • Просмотров: 1382
Зберегти кавуни в квартирі до Нового року?>
 ЧИ ЗБЕРЕГТИ КАВУН У МІСЬКИЙ КВАРТИРІ ДО НОВОГО РОКУ?
 
Існує кілька перевірених способів збереження кавунів на зиму в домашніх умовах, головне щоб температура була нижче кімнатної. Але вдома прибирати на зберігання можна ягоди не будь-якого сорту. Для цього підходять пізньостиглі сорти кавуна з товстою шкірою. Особливо звернути свою увагу варто на такі варіанти: Топ Ган, Трофі, Кримсон Світ, Спринтер, Лівія, Васко.
 
Який би сорт ви не вибрали, не варто купувати кавун на початку серпня, щоб продовжити термін його придатності та зберегти до нового року, покупку правильно здійснювати в середині вересня - в жовтні. Тоді пролежати рослині будинку залишиться зовсім недовго. Для досягнень гарантованого результату можна навіть виростити кавун відповідного сорту самостійно.
 
При покупці, зверніть увагу на те, щоб кавун не мав тріщин, вм'ятин, пошкоджень шкірки і інших, більш-менш значних дефектів. Причому краще вибрати недозріле (ступінь зрілості легко визначити легким постукуванням по шкірці плоду - в нашому випадку звук повинен бути дзвінким), максимум чотирьох кілограм рослина, так як воно більш солодке і має всі шанси долежати до нового року, а можливо і всю зиму. Для того щоб зберегти «смугасте» ласощі в квартирі, йому необхідно створити спеціальні умови:
 
  • Температурний режим - від 1до 30С. При більш високій температурі кавун почне швидко псуватися.
  • Вологість - від 70 до 85%. При меншій вологості плід швидко всихає.
  • Світловий режим - світло негативно відбивається на зберіганні, тому вибирають темне місце
  • Поверхня - не можна здійснювати зберігання на твердій поверхні, необхідна м'яка підстилка (солома, тирса, попіл, мох, пісок і т. Д.).
  • Додаткові дії - періодично повертати кавун з боку на бік.
  • Беручи до уваги всі необхідні умови можна з упевненістю сказати, що кращі місця для зберігання в умовах квартири - антресолі, ванна, комора, засклена лоджія. Скільки ягід варто на зиму помістити на зберігання? Рівно стільки, скільки поміститися у відведеному місці з умовою, що вони не будуть стикатися один з одним.
 
Можна вжити низку заходів, які забезпечать більш надійне зберігання кавуна на довгий термін. Так, наприклад, можна покрити його поверхню розведеної до консистенції сметани глиною або алебастром. Шар покриття повинен бути не менше 5 мм для забезпечення більшої придатності до вживання після «розконсервації». Перед тим як прибрати ягоду на зберігання в прохолодне місце, необхідно дати напіврідкими покриттю висохнути. Глину можна накопати самостійно або придбати в будівельному магазині, тоді як алебастр подається в хозтоварах. Таким же чином можна покрити кірку воском або парафіном, але вже шаром в 1 см. Такі заходи консервації захищають рослину від взаємодії з повітрям, а значить, у нього менше шансів підгнити і зіпсуватися.
 
 
Лівія F1 1000 сем. кавун Clause
-+
1,592.00 грн.

Закінчується
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Васко F1 1000 сем. кавун Никерсон (Хазера)
-+
1,256.00 грн.

На складі
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Спринтер F1 1000 сем. кавун Никерсон (Хазера)
-+
1,145.00 грн.

Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 3 - 7 днів!
Трофі F1 1000 сем. кавун Нунемс
-+
1,261.00 грн.

Закінчується
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Топ Ган F1 1000 сем. кавун Сингента
-+
1,336.00 грн.

На складі
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *