Передзвонити?
RuUa

Як правильно зберігати насіння овочів? Секрети і поради

2017-12-07 14:19:44

  • Просмотров: 627
Як правильно зберігати насіння овочів? Секрети і поради>
 Чи не рідкісними бувають ситуації, коли немає можливість висадити все насіння, що є в наявності в один сезон. І тут виникає питання - чи має місце висаджувати ці насіння на наступний рік, без втрати якості врожайності?
 
Відповідь на питання і так і ні. І так, Ви придбали насіння овочів поштою в інтернет - магазині. У разі якщо Ви розкрили пакет насіння, схожість на наступні роки незначно, але знижується. Тому, порада всім городникам, якщо у Вас на руках є залишки насіння - зберігати їх бажано і навіть потрібно в пробірках або ж в бульбашках з досить щільною кришкою, щоб зберегти постійну вологість
 
При всьому написаному, також потрібно зберігати стабільну температуру зберігання. Для різних овочевих культур, в силу своїх біологічних особливостей діє різний термін зберігання. Так, наприклад, для таких зелених культур як селера і пастернак - це 1-2,5 року; від 2,5 до 3 років зберігаються насіння кропу і моркви; до 5 років - насіння баклажана і насіння перцю; непогано зберігаються, при постійній, стабільній температурі і вологості - насіння кукурудзи, і томата (5-6,5 років). Ну і довгожителі - кабачки, огірочки і гарбуз (5-8,5 років). Деякі фахівці навіть не рекомендують висівати вище сказані культури в перший рік і жартують, кажучи, що це насіння овочевих культур, як вино повинні настоятися, прийти до кондиції і набратися сил.
 
Бувають моменти, коли все ж потрібно розкрити пачку, при цьому не використовувати весь вміст. В такому випадку, ми рекомендуємо Вам використовувати препарати для замочування насіння, такі як - Альбіт, Циркон і т.д. Ці дії збільшать схожість для культур з обмеженими термінами зберігання.
 
Леженд F1 1 кг. кукурудза Clause
-+
1,495.00 грн.

Закінчується
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Супернова F1 1000 сем томат Clause
-+
640.00 грн.

На складі
4 відгук(ів)
4 відгук(ів)
Авола (Цетріс) 1 кг. горох Сюди
-+
150.00 грн.

На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Іскандер Ф1 1000 сем. Семініс
-+
1,178.00 грн.

На складі
4 відгук(ів)
4 відгук(ів)
Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *