Передзвонити?
RuUa

Гібрид огірка Гектор F1: опис і характеристики

2019-02-21 08:31:39

  • Просмотров: 2410
Гібрид огірка Гектор F1: опис і характеристики>
Гібридна форма огірка під назвою «Гектор f1» характеризується як ранньостиглий, з дружним формуванням урожаю, вирівняний зеленцов, високими смаковими якостями і стійкістю до хвороб.
 
Кущі дуже компактні, середньоплетиста, з пучковими зав'язі. Плодоношення рясне і дружне, настає в середньому через 30 днів. Довжина зеленцов - близько 10-12 см. Поверхня крупнобугорчатая, білошипий. Форма зеленцов циліндрична. Середня вага товарного зеленця становить 95-100 г. М'якуш соковитий і хрусткий, з вираженим ароматом.
 
Огірок «Гектор f1» відрізняється від інших нових гібридних форм значною кількістю позитивних характеристик:
 
ультраскоростиглий, або сверхранний, з першої зав'яззю над 3-5-м вузлом;
висока врожайність;
партенокарпический;
хороші смакові характеристики;
хороша транспортабельність і лежкість;
придатний для свіжого споживання, консервування та засолювання;
стійкість до пероноспорозу;
легко витримує короткочасне зниження температури.
Гібридна форма придатна для вирощування у відкритому грунті. Загальна врожайність з кожного квадратного метра становить не менше 3,9-6 кг.
 
ПРАВИЛА ПОСАДКИ
Огірки гібридної форми «Гектор f1» не відрізняються технологією обробітку від будь-яких інших огіркових сортів і гібридів:
 
правильний посів огірків передбачає розташування на кожному квадратному метрі не більше шести рослин;
важливо дотримуватися сівозміни і не вирощувати цей овоч після гарбузових культур;
слід пам'ятати, що якщо насіння при посіві розташовувати носиком вниз, то паростки проростуть з грунту з несброшенная оболонкою, що може знизити якість рослин;
огірки можна відразу сіяти в грунт насінням, але для того щоб отримати перший урожай овочевої культури раніше, краще виростити розсаду в теплиці або домашніх умовах;
 
для отримання високих врожаїв огірків грунт повинен бути родючим, пухким, добре проникним для повітря, води і тепла, а кислі і важкі грунту для вирощування цієї овочевої культури малопридатні. Крім того, грунтові води на ділянці під огірки повинні залягати на глибині 1,5-2 м;
оптимальними температурними показниками для вирощування огірків є не менше 20-28 ° С вдень і близько 15-18 ° С в нічні години, а при заморозках до -0,5 ° С рослини огірка можуть загинути;
стрічкові посіви не тільки полегшують догляд за рослинами, а й сприяють оптимальним умовам харчування;
можна дотримуватися схеми посіву 90 × 50 або 120 × 60 см, при глибині загортання не більше ніж в 3-4 см, а в грунт перед перекопування обов'язково додають торф, гнойовий перегній і тирсу.
Гібридна форма прекрасно росте при вирощуванні на родючих ґрунтах, при дотриманні оптимальних строків посадки.
 
ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ
Правила догляду за огірками «Гектор f1» дозволяють отримати високий урожай за умови виконання наступних заходів:
 
Дуже важлива організація правильного поливу огірків, тому під час плодоношення зрошення повинно бути найбільш рясним; найсучаснішим способом поливу огірків є використання системи крапельного зрошення, яке є найбільш актуальним при вирощуванні цієї овочевої культури в теплицях. Правильні поливи засновані на регулярності, своєчасності, а також нормированности, в залежності від типу грунту, температурних факторів і стадії розвитку рослин.
При виборі добрив для підживлення тепличних огірків найкраще віддати перевагу тим, у складі яких повністю відсутня нітратний азот. Мінеральні добрива повинні мати в своєму складі велику кількість корисних речовин, які знаходяться в легкозасвоюваній для огірків формі. Такі підживлення чергуються з внесенням органіки.
Слід проводити регулярну прополку огірків, яка повинна обов'язково доповнюватися видаленням всіх пожовклих батогів і листя, а при необхідності - проріджування.
 
Хвороби та їх профілактика
Сорт стійкий до різних захворювань, включаючи вірус огіркової мозаїки і буру плямистість. Єдине, що його все-таки може вразити, - це несправжня борошниста роса.
 
Щоб цього не сталося, необхідно вжити ряд профілактичних заходів:
 
створити сприятливі умови для росту рослин;
уважно стежити за рівнем вологості грунту, він не повинен бути підвищеним або зниженим;
вкривати огірки в дощові дні або на ніч;
поливати виключно теплою водою.
Якщо хвороба все-таки з'явилася, рослини повністю стоїть обприскати препаратами «Топаз», «Квадріс» або «Джет».
 
Огірки «Гектор f1» відносяться до категорії досить затребуваних у городників, і відгуки про них дуже хороші. Дуже високо цінується насіннєвий матеріал цієї гібридної форми голландської селекції від компанії «Агропак». Через тиждень після посіву насіннєвий матеріал показує 90-95% схожості. При регулярних поливах і мульчировании огірки дуже швидко ростуть без використання будь-яких мінеральних добрив.
 
Гектор F1 1000 сем. огірок Нунемс
-+
410.00 грн

На складі
4
4
Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *