Замовити зворотній дзвінок
RuUa

Де використовувати чорне агроволокно?

2018-04-27 15:12:51

  • Просмотров: 740
Де використовувати чорне агроволокно?>
 Його призначення зовсім не схоже з першим типом. Чорне агроволокно призначене для мульчування, а не парникового ефекту. Тобто, якщо під біле волокно проникає світло і рослини під ним ростуть і піднімають його, то під чорним агроволокном не росте нічого взагалі. І суть його, щоб, по-перше, повністю позбавити життя бур'яни, по-друге, опеньків ж створити потрібний клімат, але вже не на поверхні грунту, а тільки в землі. Принцип використання простий, чорне агроволокно розстеляють на грунт, де йде посадка, і в прорізані отвори садять або розсаду, або насіння. В результаті, зростання йде тільки в прорізах, в інших місцях через відсутність сонця не росте нічого. Зате, туди надходять вода, повітря і грунт всередині живе нормальним життям, гниль і цвіль там, однозначно, не заводиться, тільки відмінний мікроклімат, і завжди тепла земля. До речі, ще один позитив чорного агроволокна в можливості зберегти чистоту плодів.

Наприклад, якщо посадити на такий матеріал полуницю, вона завжди буде чистою і доглянутою, а видаляти бур'яни по шість разів на сезон не доведеться взагалі.
 
До того ж, для тієї ж полуниці, допускається використовувати укладене агроволокно понад рік протягом декількох сезонів, тому рухати його на осінь не доведеться (хоча і бажано). За типом чорний спанбонд найбільш популярний вагою 50-60 м / кв. м., якщо вага вище - це вже агротканина, тобто - зовсім інша тема розмови. І щоб повністю розкрити межі використання чорного агроволокна, наведемо ще один хороший приклад. Якщо треба зробити з цілини город, не треба перекопувати руками тонни землі, досить все застелити чорним спанбондом і можна навіть зробити посадку культур, урожай буде однозначно, а трава і бур'яни через рік просто зникнуть через відсутність світла (так, звичайно, не обробляють цілину, але таке можливо).
 
Ще зауважимо, що допускається використовувати біле і чорне агроволокно одночасно, що дозволить позбутися від бур'янів і створити позитивний мікроклімат не тільки в грунті, а й на поверхні ділянки. А сфери застосування обох типів, як бачимо, дійсно широкі, адже сад і город не єдине місце, де потрібні здорові, красиві і плодовиті рослини. Оформити галявину, газон біля будинку або допомогти трояндам цвісти на заздрість усім. Агроволокно прекрасно допоможе менше приділяти уваги прополюванні та мати завжди квітучу зелень навколо будинку, а не користуватися цим - дурість. І на цьому ми вже можемо поставити жирну крапку, але трохи доповнити все ж варто, адже питання однозначно деякі залишилися.

Перейти в категорію - Агроволокно
 
Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *