Опис товару - Насіння редиски Сора 250 г компанії Leda Agro

Редис «Сора f1» відноситься до скороченого сортаму, повністю визреваючим за 20-22 дні. Цей найбільший і всесезонний сорт редису відмінно переносить знижені температурні режими і прекрасно зареєстрував себе при вирахуванні в планових теплицях в період весняного періоду або осені.

Корнеплоди редису сорти «Сора» в діаметрі досягають 4−5 см і володіють темно-красною поверхнею. Середня маса повністю визревшого товарного корнеплода складає 30−37 г. Особливістю сорту є відсутність склонності до освіти пустот.

Мякоть сочная и достаточно нежная. Сорт відноситься до категорій високоурожайних та характеризується довгим збереженням товарного виду, стійкістю до високих температурних режимів, відмінними товарними якостями та низьким рисковим ураженням хвороб. Вкусові якості корнеплодів дуже хороші. Ботва невелика і досить компактна. Загальна урожайність товарних корнеплодів становить порядком 175 ц / га.

Під відвідуванням і вирахуванням редису сорти «Сора» рекомендується проводити участок, який максимально рано звільняється від снігу. Участок повинен бути представлений легким і високоплодородним грунтом. Лучшими культурами-предшественниками редакції «Сора» можуть бути практично будь-які овочеві культури, не пов'язані з сімейством Крестоцветних.

Перед здійсненням відвідуваного робітника в поштовій скриньці на учасниках вносяться основні зручності, а при необхідності виробляється попереднє відоме грунтування з метою зниження показників кислотності. Свіжим навозом пошти під культивування редису зручно використовувати нельзя. Редакція повідомлення рекомендується вибирати в кілька строків, з інтервалом між підсадкою у двох неделях. Семенний матеріал слід висевати рядовим способом із розмірами не менше 10-12 см. Стандартний стан між семенами редизи повинен складати 2−3 см при глибині відвідування в 1−1,5 см.

Практично угода після появи масових входів цієї культури потребує проведення регулярних рихлень пошти та підтримка її в оптимально власному стані. З метою отримання максимально раннього та якісного урожаю редису сорти «Сора» можна виразити та на грядах захищеного, тепличного грунту.

З метою отримання максимально крупних та володіючих товарним зовнішнім видом корнеплодів допускається продовження періоду вирахування та збору урожаю без ризику формування пустотелості. Перестаївання вже сформованих корнеплодів на корню не забезпечується освітою пустот.

Сортувати популярне в нашій країні редакція під назвою «Сора» здатна дуже довго зберігати свої великолепні товарні якості. Даже якщо редис цього сорту сорван і вже вимит, корнеплоди дуже добре переносять транспортування на більші расстояния. Требується уникати збереження урожаю в теплих приміщеннях, де корнеплоди можуть втратити значну кількість соцій, що знижує їх товарне якість.

Завдяки наявності високих показників стійкості до підвищених температурних режимів, данний сорт не складеного до стрільчання при вираженні на протязі всього літнього періоду.

ОТЗЫВЫ ОВОЩЕВОДОВ

Достаточно відомий сорт редизи «Сора» від голландських селекціонерів та виробника Nunhems застосовується заслуженим увагою в нашій країні. Цей скороспелий сорт відмінно зареєстрував себе.

Сорт характеризується невеликим та компактним корпусом, що робить можливим розміщення максимально великої кількості рослин цієї овочевої культури на одиниці площі. В умовах приусадебного овощеводства, за відзивом огородників, такий перегляд зареєстровано себе лише позитивно.Корнеплоди надають насичений темно-червоний колір, що характеризується однорідністю розмірів та привабливою окружною формою. Середній діаметр корнеплода не збільшується 4,2−4,5 см, а товарна маса може досягати 23−25 г. Овощна культура має тоненький і короткий корешок. Вкусові якості редиса дуже хороші. Сорт відрізняється перехідним якістю білосніжної м’якоті.

ОПИСАНИЕ

Срок созревания: 20-22 дні після входів. Ботва невелика і компактна, що дає можливість розмістити максимально велике кількість рослин на одиницях площі, за порівнянням з іншими сортами (близько 300 рослин). Корнеплоди насиченої темно-червоної окраски, однорідні за розміром, круглої форми, діаметр до 4 см, маса 20-25 г, з тоненьким і коротким корінням, і перехідним якісним м'яким сніговим білим кольором.

ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ

  • Для всесезонного вираження.

ДОПОЛНИТЕЛЬНАЯ ІНФОРМАЦІЯ

  • Хорошо переносить знижені температури, тому відмінно підходить для вираження в пленочних теплицях ранньої весової та осені.
  • При необхідності отримання крупних плодів, період збору може бути значним чином удлинен без ризику їх пустотелості; при перестаїванії на корню не утворює пустот.
  • Сора дуже довго зберігає товарні якості, будучи сорваною і навіть помитою, і добре переносить транспортування на далекі розлади.
  • Связані пучки мають перехідний товарний вид.
  • Благодаря стійкості до високої температури не іде в стрелку при вирахуванні літа.
  • Виробництво: Нідерланди.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Фасовка велике фасування
Сорт / гібрид сорт
Забарвлення коренеплоду червона
Сроки созрівання ранній
Форма округлий

Відгуки про Насіння редиски Сора 250 г компанії Leda Agro

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
1 голосів
100% 1 позитивних
1