Опис товару - Добрива Смарт Гроу RootMost 1 л

РУТМОСТ - високонцентрованное добриво для розвитку кореневої системи, вироблене шляхом ензимного гідролізу з високопротеїнових морських водоростей і містить полісахариди, глюкозиди, амінокислоти, бетаїн, макро - і мікроелементи.
 
Виробник: Smart Grow
 
Склад:
 
Інгредієнти
Зміст
Екстракт морських водоростей
200 г/л
Органічні речовини
200-250 г/л
Полісахариди
≤70 г/л
Альгінова кислота
≤20 г/л
Цитокініни
3,0 мг/л
Ауксини
1,0 мг/л
Всього азоту
≤1,0 г/л
Фосфор  (Р2О5)
≤150 г/л
Калій  (К2О)
≤50 г/л
Мікроелементи (Cu Fe Mn Zn)
15-20 г/л
ПРИЗНАЧЕННЯ
РУТМОСТ - високонцентрованное добриво для розвитку кореневої системи, вироблене шляхом ензимного гідролізу з високопротеїнових морських водоростей і містить полісахариди, глюкозиди, амінокислоти, бетаїн, макро - і мікроелементи.
 
ОПИС
РУТМОСТ - рідке добриво, розроблене спеціально для застосування на початковій стадії розвитку рослини, попереджаючи і усуваючи дефіцит поживних речовин, згладжуючи стрес при висадці розсади та саджанців. РУТМОСТ допомагає рослині пережити травми при пересадці, а також несприятливі фактори, такі як висока температура, надлишок вологи в повітрі і ґрунті, сприяє кращому проростанню насіння, прискорення росту і розвитку рослин, підвищення врожайності і поліпшенню якості вирощеної продукції. Рослини та насіння, оброблені добривом РУТМОСТ, швидко поглинають воду і поживні елементи, тому процеси фотосинтезу починаються раніше, а процеси обміну речовин проходять швидше. Бетаїн стимулює синтез хлорофілу, підсилює здатність кореневої системи поглинати воду, підвищує стійкість рослин до низьких і високих температур. Полісахариди покращують проникнення поживних речовин і води в клітини рослини і також є джерелом енергії.
 
Переваги:
 
Сприяє більш ранньому (на 2-3 дні) пробудження насіння, збільшує енергію проростання, стимулює інтенсивний ріст кореневої системи сходів;
Забезпечує одержання сильної розсади з добре розвиненою кореневою системою;
Сприяє швидкому розвитку кореневої системи, скорочує час для відновлення коренів після пересадки рослин і висадки розсади;
Збільшує об'єм кореневої системи на 50-100% за рахунок активного розвитку кореневих волосків.
Через 5-7 днів після застосування препарату заявляється нова коренева маса, зелене листя і потужний стебло; через 7-10 днів проявляється збалансований ріст рослин і візуально видимий ефект;
Спосіб застосування:
 
Передпосівна обробка насіння шляхом замочування насіння в дозі 200 мл/100 літрів води. Період замочування - бід 8 до 16 годин, залежно від товщини оболонки насіння, гігроскопічних властивостей насіння і температури навколишнього середовища. Температура розчину для замочування насіння повинна бути близько 20°С.
Така обробка може бути застосована безпосередньо перед посівом.
Обробка коренів. Застосовують для обробки кореневої системи саджанців і живців перед висаджуванням в кількості 200 мл/100 літрів води.
Прикореневі здійснюється внесення при посадці (пересадки) рослин 0,5% робочим розчином.
Листове обприскування: застосовують у дозі 100мл/100л води, з інтервалом 7-10 днів до і після трансплантації. Обробку рослин проводять свіжоприготовленим розчином препарату , забезпечуючи рівномірне змочування листя.
Фертигація: 3-5 л/га одночасно з поливом. Застосовують 2-3 рази за сезон з інтервалом в 15 днів.
Країна виробник: Україна


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Призначення Універсальне

Відгуки про Добрива Смарт Гроу RootMost 1 л

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.