Опис товару - Інсектицид Синерид 4 мл

Системний препарат для захисту плодових, овочевих, різних сільськогосподарських культур і хвойних рослин від великого спектру листо - і хвоегрызущих, а так само сисних комах (колорадський жук, довгоносики, мінуючи молі, попелиці та інші).
 
До складу інсектициду входить тіаклоприд в концентрації 240 г/л і він є якісним і повністю оригінальним аналогом кошти Біскайя від фірми Bayer, але при цьому володіє очевидною перевагою - більш низькою ціною.
 
Впливає на шкідників на 2 рівнях: як безпосередньо при контакті комахи з розчином, так і після початку поїдання рослини, кишкової дії.
 
Завдяки препаративній формі у вигляді олійної дисперсії відбувається трансламінарну дію, тобто «Синерид» поступово розчиняється в масляній плівці і припадає в рослини, що володіють навіть дуже сильним восковим нальотом.
 
Ще однією унікальністю препарату є повна безпека для бджіл та інших комах-запилювачів, внаслідок цього можна проводити обробку рослин навіть у період їх цвітіння. 
Період активного захисної дії 14-21 день.
 
Рекомендується одноразова обробка за 30 днів до збирання врожаю, для картоплі можна за 20 днів.
 
Важливо! Всі препарати на основі олійної дисперсії в період зберігання можуть розшаровуватися і перед початком обробки його слід ретельно збовтати до отримання однорідної структури.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Інсектицид Синерид 4 мл

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.