Опис товару - Штутгарен ризен цибуля ріпчаста 1 гр. насіння України - насіння цибулі

Лук Штутгартер Різен - твір німецької селекції. Він відноситься до середньостиглих сортів і користується популярністю серед городників і садівників, як любителів, так і професіоналів. Це високоврожайний сорт універсального значення. Має великий попит на ринку.
 
Лук Штутгартер Різен характеризується великими цибулинами, що мають плоско форму. Маса лука може досягати до 250 грам, в основному вона коливається від 100 до 150 грам. Колір лука Штутгартер Різен від жовто-коричневого і до білого у стиглих плодів. Смак напівгострий.
 
той цибуля містить велику кількість вітаміну С. Сухі речовини містяться в цибулі в підвищених кількостях, завдяки чому його можна сушити і заморожувати. Підходить для приготування будь-яких страв, консервації і на вигонку. Зберігання даного сорту хороше. Від появи паростків до стиглості проходить до 95 днів.
 
Вирощування цибулі Штутгартер Різен відбувається за допомогою насіння і через севок. Кращими попередниками є огірок, томат, картопля, капуста, бобові.
 
Прекрасно росте на родючих суглинистих чорноземах, що мають нейтральну реакцію. Кислі грунти не підходять для лука Штутгартер Різен.
 
 
посів насіння
 
Ранньою весною або восени насіння висівають на підготовлені грядки. Поперек грядок роблять борозенки, відстань між якими 10-15 сантиметрів. Лук висівають на глибину до двох сантиметрів, а відстань повинна бути 1-1,5 сантиметрів. Після посіву грунт потрібно злегка ущільнити.
 
посадка севка
 
Севок слід перебрати, видалити сухі і пошкоджені цибулини. Бажано прогріти при 40-420 тепла протягом 8 годин. Для прогрівання можна скористатися батареєю центрального опалення.
Напередодні посадки необхідно севок замочити у воді, підігрітої до 35-420. У воду додати марганцевокислий калій (0,1 грам на відро води) і сік алое (якщо є). Тримати в розчині добу. Потім розкласти на плівці або мішковині.
 
Дрібні цибулинки можна висаджувати дуже рано. Великі і середні цибулини необхідно садити тільки після прогрівання грунту до 10-150, так як в холоді вони дають стрілки.
 
зберігання
 
Добре зберігаються тільки ті головки цибулі, які повністю дозріли. Тому недозрілі і браковані цибулини необхідно використовувати першими. Щоб севок краще зберігся, рекомендується на зиму пересипати цибулинки піском.
 
Лук легко переносить холоду, але все ж краще зберігати його при температурі вище 30С. При зберіганні потрібно стежити, щоб не утворився конденсат на поверхні цибулин. Він сприяє проростанню і загнивання цибулинних головок.
 
Вирощування цибулі Штутгартер Різен не складає особливих труднощів. При виконанні основних правил можна отримати відмінний урожай цибулі.
 
Джерело: http://ogorodsadovod.com/entry/1056-vyrashchivanie-luka-shtutgarter-rizen


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Фасовка дрібна фасовка
Різновид ріпчаста
Сорт/гібрид сорт
Термін дозрівання середньостиглий
Колір (забарвлення луски) жовтий • бронзовий

Відгуки про Штутгарен ризен цибуля ріпчаста 1 гр. насіння України - насіння цибулі

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.