Опис товару - Шпатель для перенесення личинок - інвентар бджоляра

У бджільництві для виведення маток або збору маточного молочка необхідно перенести личинку з стільника в потрібну пасічнику мисочку. Безліч засобів винайдено для цієї складної процедури. Багато шпателя травмують личинку, не можуть зачепити або зняти личинку, не переносять крапельку маточного молочка в якому знаходиться личинка.
 
Буквально кілька років тому Китайські бджолярі винайшли шпатель з нігтиком, який легко чіпляє личинку. Найважливіше те, що личинку він подхвачівает разом з наявною на соте крапелькою маточного молочка. Також важливим елементом китайського шпателя є можливість автоматичного зняття личинки за допомогою вбудованого поршенька з пружинним механізмом.Шпателя для перенесення личинок (інтернет магазин бджільництва Укрбіл)
 
Увага: для перенесення личинок потрібно вибрати місце з достатньою вологістю і без потрапляння прямих сонячних променів на личинки. Багато бджолярі переносять личинки в автомобілі, а для зволоження накривають сот з личинками вологим рушником
 
Для перенесення личинки потрібно піднести шпатель і захопити личинку з крапелькою маточного молочка, потім перенести в потрібну мисочку. Для зняття личинки зі шпателя потрібно натиснути кнопочку. під впливом пружинного поршня личинка виявиться в новій мисочці.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Шпатель для перенесення личинок - інвентар бджоляра

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.