Опис товару - Гербіцид Шериф в.г. 25 г компанії Сімейний сад

Препарат «Шериф» діє за допомогою речовини трибенурон-метил на посівах зернових колосових. Вдається повноцінно захистити зернові від всіляких дводольних бур'янів за допомогою цього засобу.
 
Помірно токсичний препарат післясходового застосування випускається у вигляді гранул. Щоб ним скористатися, вміст пакету «Шериф», 25 г, (не забудьте прочитати відгуки) слід за правилами розчинити у воді. Рекомендуємо врахувати, що на 20 соток потрібно всього 5 г водорозчинних гранул, які розводяться 50-60 л води. Як бачите, дози препарату мінімальні, що забезпечує захист культур від наповнення шкідливими речовинами. Відзначимо, що засіб не має токсичності щодо вирощуваних культур.
 
Під вплив кошти потрапляє більшість різновидів бур'яну, знищити який можна в фазі 2-3 листків (не пізніш освіти прапорцевого листка). Гербіцид прискореного дії, справляється зі своїм завданням в стислі терміни, всього за 5-8 днів. Купити «Шериф», 25 г, рекомендуємо для робіт в полі або городі. Гербіцидний ефект досягається навіть при низьких температурах (від +5 ° С).
 


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Гербіцид Шериф в.г. 25 г компанії Сімейний сад

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.