Опис товару - Щавель широколистий (К), 15 гр. Kouel - насіння

Широколистий Скоростиглий сорт. Період вегетації від сходів до технічної стиглості 45-50 днів. Розетка велика, що не розлога. Листя подовженої форми з копьевідним підставою, темно-зеленого кольору, довжиною 12-14см. Рослина вологолюбна, добре виносить затінення. На одному місці щавель дає високі врожаї протягом 3-4 років, потім посадки потребують оновлення.
Щавель широколистих Швідкостіглій сорт. Період вегетації від сходів до технічної стіглості 45-50 днів. Розетка велика, що не розлога. Листки відовженої форми зі спісоподібною основою, темно-зеленого кольору, довжина 12-14см. Рослина вологолюбна, гарно вітрімує затінення. На одному місці щавель дает Високі врожаї в течение 3-4 років, потім посадки потребують оновлення.
 
Агротехніка: Щавель Широколистий Розміщують на добре удобреному ділянці в перший рік після внесення восени 4-5 кг / м2компоста. На другий рік дають восени, г / м2: суперфосфату - 31-40, калійної солі - 15-22, навесні сечовини - 15-20 або сульфату амонію - 35-40. Попередниками щавлю широколистого можуть бути: огірок, ранні картопля і білокачанна або цвітна капуста, пучкова морква і буряк, редис, петрушка і селера на лист. Щавель Широколистий може засмічувати ділянку, тому доцільно розміщувати його поза обороту на незручних для розбивки гряд місцях і в затіненні, поруч з парканом, стіною будівель. Сіють попередньо намоченими насінням з квітня по 10 травня, потім в червні - липні і в серпні з інтервалом 10-12 днів, а також під зиму. Глибина загортання-1,5-2 см на легких ґрунтах, 1-1,5 см - на важких; міжряддя - 20 см, в ряду між рослинами - 4-5. На перезволожених ділянках сіють на гряди з відстанню між стрічками 50 см, між рядами - 25. При осінньому сівбі стрелкование менше, ніж при весняному. Підгодовують один раз розчином коров'яку (1: 6) або пташиного посліду (1:10), при їх відсутності сумішшю мінеральних добрив: сечовини - 2 г / м2, суперфосфату - 20 і калійної солі - 5 г / м2. На відміну від інших зеленних культур щавель широколистий мало накопичує нітратів. У сухий сезон поливають 2-3 рази - по 10-20 л / м2. У перший рік урожай прибирають через 2,5-3 місяці після сівби при довжині листя 10 см, у другій прибирання починають в травні і припиняють за 20-25 днів до кінця вегетації, за місяць до замерзання грунту. Збір листя проводять в суху погоду 4-5 разів за сезон, щоб лист швидко не зіпсувався.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Фасовка дрібна фасовка
Культура щавель
Вид сорт
Сроки созрівання ранній
Колір зелений

Відгуки про Щавель широколистий (К), 15 гр. Kouel - насіння

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.