Опис товару - Насіння огірка Шакті F1 250 насіння компанії Rijk Zwaan

Огірок Шакті селекції Рійк Цваан є новинкою на ринку. І за дуже короткий проміжок часу підкорив серця багатьох професійних фермерів. Сміливо можемо стверджувати, що вибираючи найкраще насіння огірків - огірок Шакті f1 виявиться в кращій десятці!
 
Огірок Шакті f1 це корнішон партенокарпічних типу, однаково чудовий як в закритому, так і відкритому грунті. Цей крупнобугорчатий огірок багато в чому схожий на одного з лідерів ринку - Кібріт, при цьому, як показала практика наших фермерів, плодоносить довше і має незрівнянний аромат. Цей огірок на ринку продає сам себе, варто лише його розрізати і покласти на вітрині.
 
Крім свіжого ринку, огірок Шакті F1 незрівнянний при переробці: як при засолюванні, так і в консервації, він зберігає не тільки щільну структуру без пустот всередині, але і характерний огірковий хрест.
Більш того, огірок Шакті не переростає навіть у разі несвоєчасної прибирання, має пропорції 3,1: 1 і довжину не більше 9 см.
 
Вибираючи, які купити насіння огірків - настійно рекомендуємо звернути увагу саме на Шакті. Всі наші фермери, спробувавши його один раз, Кібріт вже купують тільки для асортименту.
Одним словом - це дуже перспективний гібрид, який в найближчі роки займе почесне місце лідера.
 
Як і всі насіння огірків Рійк Цваан, гібрид Шакті дуже стійкий до захворювань: борошниста роса, хоч справжня, хоч помилкова, бура плямистість і огіркова мозаїка - ці захворювання не страшні для
Шакті f1.
 
Купити насіння огірків Шакті f1 селекції Рійк Цваан ми рекомендуємо, як професійним фермерам з метою спробувати нові гібриди, так і дачникам без особливого досвіду у вирощуванні, так як цей огірок абсолютно безпроблемний і отримав від наших партнерів-фермерів тільки самі чудові відгуки. Сміливо рекомендуємо!


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Країна виробник Голандія
Фасовка велике фасування
Вид Партенокарпічний
форма огірка корнішони
Сроки созрівання ранній
Місце вирощування Відкритий грунт • Закритий грунт

Відгуки про Насіння огірка Шакті F1 250 насіння компанії Rijk Zwaan

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
3 голосів
100% 3 позитивних
3