Опис товару - Сітка зварна оцинкована 12х12 ф0,7 1,0х30м

Застосовується для штукатурних і облицювальних робіт, для виготовлення вольєрів для птахів, тварин.
 
Виготовляється з оцинкованого дроту діаметром 0.5мм, 0.9мм, 1.4мм, 1.6мм, 8мм, осередок 12мм, 16мм, 20мм, 25мм, 50мм, рулон 1х30м, 1.5х30м.
 
Як і чим зміцнити фасад будівлі, надійно покласти мармурову плитку, а дорожнє покриття зробити більш довговічним? Кожен будівельник знає що сітка зварена оцинкована в цьому випадку представляє собою не замінний матеріал! Втомилися шукати найбільш оптимальний варіант для покупки: і щоб продукт був якісним, і щоб ціна на нього не дуже ворожнечі з тієї, що передбачена вашої кошторисом, та ще й щоб купувати було вигідно, легко і просто! З прайсами на продукцію скількохпостачальників такого матеріалу, як сітка зварена оцинкована ви вже встигли ознайомитися? Вітаємо! Ви перебуваєте в правильному місці!
 
Компанія «Завод Центр-Сітка» - один з найбільших виробників зварної оцинкованої сітки на території України і за роки своєї діяльності встиг заслужити довіру тисячі покупців в Україні. Як оптових, так і роздрібних. Як великих клієнтів, так і невеликих компаній, які прагнуть оптимізувати свої витрати на покупку такого матеріалу, але без шкоди його якості. Якщо ви хочете отримати добротний матеріал, який прослужить вам багато років і жодного разу не викличе сумнівів з приводу його високої якості, то ви знаходитеся в правильному місці!
 
Основні області застосування сітки оцинкованої
 
Завдяки таким характеристикам сітка сталева оцинкована сьогодні використовується для будь-яких видів штукатурних робіт в місцях підвищеної вологості, для армування різних видів штукатурки, в якості огороджувальних вольєрів для тварин, а також для створення огороджувальних конструкцій. Захисний оцинкований шар попереджає розвиток корозії під впливом опадів, що дозволяє збільшити термін експлуатації сітки зварної оцинкованої, тому огорожі з такої сітки можуть перебувати навіть на відкритому повітрі.
 
Незалежно від необхідного вам кількості сітки зварної оцинкованої ціна її в «Завод Центр-Сітка» порадує своєю доступністю як оптових, так і роздрібних покупців. Для зручності ви можете звернутися до нас і купити сітку зварну оцинковану в Києві, у Львові, в Чернівцях, Одесі чи Черкасах. Ну а якщо в цьому переліку немає вашого міста, - не біда! Ми організуємо для вас доставку товару в будь-який населений пункт нашої країни.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Сітка зварна оцинкована 12х12 ф0,7 1,0х30м

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
4  
Корисність відгуків
0 голосів
0