Опис товару - Сірка 50гр. для боротьби з восковою міллю. ХімАпі - препарати для бджіл

Для знищення воскової молі стільники обкурюють газами гарячої сірки.
 
боротьба з міллю, що з'явилася в вуликах, ведеться очищенням їх від сміття і видаленням уражених мотиліцей стільників. Якщо личинки мотиліци знаходяться в сотах з розплодом, то, обережно вийнявши рамку з вулика і тримаючи її над полотнинкою, вдаряють по верхній планці рамки стамескою. Личинки молі при ударі швидко виповзають зі стільника і падають на полотнинку, де їх знищують.
 
Для попередження розвитку воскової молі в запасних рамках із сушею стільники обкурюють сірчаним газом. Для цього рамки поміщають в корпусу з окремим дном або в здвоєні магазини. Поставивши на підлогу порожній корпус, поміщають в нього горщик з гарячим вугіллям, на які висипають шматочки сірки; потім на цей корпус швидко повертають корпусу і магазини, заповнені рамками. Зверху кладуть 3-4 аркуша паперу і закривають кришкою. Щоб газ не розсіювався, щілини між корпусами, магазинами і підлогою проклеюють папером.
 
На кожен корпус досить 15 г сірки. Стільники виймають через 24 години після обкурювання. Під дією газу гинуть личинки, але яйця зберігають свою життєздатність. Тому через 10-12 днів обкурювання стільників повторюють.
 
На великих пасіках обкурювання стільників сірої проводиться в спеціально пристосованому приміщенні, де стільники зберігаються.
 
Сотохраніліще має бути непроникним для бджіл. Стіни і стеля повинні бути оштукатурені або обклеєні папером. Стільники вішають на стелажі на відстані 1,5 см один від іншого.
 
Для обкурювання сіркою влаштовують цегельний очажок. У нього кладуть гарячі вугілля і на них висипають сірку з розрахунку 150 г сірки на кубічний метр приміщення. Двері закривають і заклеюють папером. Через добу сотохраніліще відкривають. Обкурювання повторюють через 10- 12 днів.
 
При дезінфекції стільників зручніше спалювати сірники. Для цього розплавляють в посудині сірку і опускають в неї ганчірки. Просочені сірої ганчірки виймають, дають стекти надлишку сірки і сушать. Так приготовані сірники краще горять.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Сірка 50гр. для боротьби з восковою міллю. ХімАпі - препарати для бджіл

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.