Опис товару - Сакса редис 30 г Vinel - насіння

Опис ранньостиглого сорту редису Сакса
 
Опис сорту редису Сакса - врожайність, скоростиглість, походження сорту.
 
редис Сакса
 
1. Походження сорту: Сорт ВНДІ селекції і насінництва овочевих культур отримано методом індивідуального і масового відбору з зразка іноземного походження. Сорт районований в 1949 році. Сучасне написане сорти - Сакса РС - включений в Держреєстр сортів в 2007 році.
 
2. Скоростиглість: сорт ранньостиглий, готовий до вживання через 20-23 дня і до 25-30 днів після посіву (за даними Овочівництво 1955), сорт Сакса РС середньостиглий (за даними Держреєстру).
 
3. Урожайність: урожайний, 1 кг / м2.
 
4. Опис рослини: Редис Сакса має округлий коренеплід червоного кольору з плоскою головкою, маса в межах 11 грам. М'якоть у цього сорту редису - ніжна і соковита білого кольору. Смак у редису Сакса - слабоострий, відмінні смакові якості. Сорт Сакса є одним з найпоширеніших ранніх сортів редису для вирощування в парниках.
 
5. Рекомендовані регіони обробітку: Сорт поширений в багатьох областях Росії. За даними сучасного Держреєстру (для сорту Сакса РС - районований у всіх областях Росії). За даними за 1982 рік сорт районований в наступних областях: Магаданська область, в Білорусії, Узбекистані.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Фасовка дрібна фасовка
Сорт / гібрид сорт
Забарвлення коренеплоду червона
Сроки созрівання ранній
Форма округлий

Відгуки про Сакса редис 30 г Vinel - насіння

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.