Опис товару - Рукола 1 гр. Насіння України - насіння

Про руколи останнім часом говорять дуже багато. І бажання спробувати цю екзотичну приправу на власній кухні може спонукати Вас купити насіння руколи і висадити їх на своїй ділянці або навіть на підвіконні.
 
  Що ж таке рукола?
 
 Хочеться відразу попередити тих, хто вирішив відразу відправитися в найближчий сільгосп магазин і терміново придбати заповітні насіння - товару з назвою насіння руколи на полиці може не виявитися. Вся справа в тому, що ця ароматна травичка має дуже багато назв: ерука, руколла, рокет, рукола, индау, рокет, Eruca sativa. Саме тому дізнатися насіння руколи при покупці буває непросто. У Росії цю заморську приправу теж добре знають - це широко поширений бур'ян з лапчастими листям званий гусенічнік. Але найвідоміше назва цієї однорічної травички має гірчично-горіхово-перцевий смак все-таки «rucola».
 
вирощування руколи
 
Звичайно насіння руколи відмінно проростають у відкритому грунті, але якщо Ви хочете мати свіжий в будь-який час року варто висадити невелику плантацію на власному підвіконні. Вам знадобиться купити готову ґрунтову суміш, хоча можна запастися землею самостійно. Врахуйте, що рукола любить легкі родючі грунти. Низька кислотність грунту дозволить уникнути накопичення в листі нітратів. Освітленість не настільки важлива для руколи і ваш «віконний город» можна розбивати навіть на північній стороні квартири. Таке розташування навіть переважно якщо ви вирощуєте приправу жарким літом (від спеки і посухи листя грубіють і починають стрелковаться). Оптимальна температура для неї 16 - 18 ° С. Дуже важливо вчасно поливати руколу, оскільки недолік вологи робить її листя гіркими. Оскільки насіння руколи дрібні найзручніше Засєєв весь майданчик, а потім пікірувати сходи. І чим раніше ви приступите до Прищипування, тим інтенсивніше стане рости кущик. Дорослим вважається рослина приблизно з 10 см.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Фасовка дрібна фасовка
Культура рукола
Вид сорт
Колір зелений

Відгуки про Рукола 1 гр. Насіння України - насіння

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.