Передзвонити?
RuUa

Продукція компанії Родонит

Відображати:
Альбіт 5 мл. Родоніт (антидот, протруйник)
Біофунгіцид Альбіт 5 мл. родоніт Високоефективний антидот, протруйник, фунгіцид і регулятор росту рослин Альбіт містить очищене діюча речовина полі-бета-гідроксимасляної кислоту з грунтових бактерій Bacillus megaterium і Pseudomonas aureofaciens. У природних умовах, ..
-+
22.00 грн Під замовлення
1 1
Доставка товару 1-2 тижні
Лігногумат 10 мл Родонит
Лігногумат - високоактивний гумінових-фульвових препарат, що містить в своєму складі до 90% гумінових кислот, з яких фульвових кислот - 25-40%. Саме це співвідношення складових обумовлює відмінні властивості Лігногумат як стимулятора росту, імунномодулятори, антістрессанта. Лігногу..
-+
12.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні

Купити товари фірми Родонит

Підприємство «Родоніт» - український виробник і дистриб'ютор ЗЗР та добрив. Підприємство працює на аграрному ринку України з 1997 р
 
Мета компанії - забезпечити виробників сільськогосподарської продукції економічними і ефективними технологіями, інноваційними препаратами, здатними вирішити проблеми рослинництва мінімальними витратами.
 
профіль бізнесу
 
Продукція
 
«Родоніт» - регистрант високоякісних препаратів з більш 20 найменувань, серед них стимулятори і регулятори росту, антістресанти, антидоти, Біофунгіциди, біобактеріціди, гідрогелю, мікробіологічні препарати на основі живих бактерій для інокуляції і для гуміфікації рослинних залишків.
 
Частина препаратів - власного виробництва компанії «Родоніт», деякі виробляються на аутсорсингу, частина - імпортні і реалізуються компанією.
 
інноваційні рішення
 
Компанія «Родоніт» орієнтована на інновації. Проект «Еко-Поле», технології «Три-Е» і «Технологія управління рослинними залишками» - це програми компанії, спрямовані на оптимізацію витрат, підвищення врожайності і якості сільськогосподарської продукції, відновлення родючості грунтів і збереження навколишнього середовища.
 
Компанія співпрацює з науковими підрозділами їх партнерів і постачальників. Щорічно підприємство «Родоніт» проводить 50-60 науково-виробничих дослідів для удосконалення якості виробництва.