Замовити зворотній дзвінок
Ru Ua
Новини
Гібридна форма огірка під назвою «Гектор f1» характеризується як ранньостиглий, з дружним формуванням урожаю, вирівняний зеленцов, високими смаковими якостями і стійкістю до ...  Детальніше→
  • 21 февраля 2019 08:31:39
Розпродаж простроченного посадкового матеріалу зі знижками до 25%. Поспішайте! Спеціально для Вас наш інтернет-магазин "Наша справа" робить знижку на посівний матеріал від популярних виробників ...  Детальніше→
  • 23 октября 2018 12:42:32
У нашому магазині Ви знайдете каталог насіння овочів на 2019 рік за доступними цінами від кращих світових фірм-виробників насіння овочів. Діє знижка на доставку насіння при замовленні останніх на суму от 2000 грн ...  Детальніше→
  • 10 октября 2018 13:22:38
Фейсбук
 
 

Продукція компанії Роста

Відображати:
Висіваюча втулка для СМК, СРТ
Непросверленная призначена для самостійного виготовлення отворів під необхідний калібр насіння і необхідну норму висіву насіння. ..
- +
25.00 грн. На складі
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Кришка бункера СМК
Призначена для збільшення обсягу бункера сівалки СМК під установку пластикової пляшки. ..
- +
42.00 грн. Закінчується
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Кронштейн СМК
Накладний металевий кронштейн для сівалки СМК ..
- +
60.00 грн. Закінчується
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Культиватор ручной КР-1
Ручний культиватор КР-1 є універсальним сільськогосподарським інструментом, що дозволяє виконувати обробку грунту при вирощуванні овочевих та інших просапних культур.   Виріб побудовано за модульним принципом - на універсальну базову раму кріпляться спеціалізовані вузли, що виробляют..
- +
1,140.00 грн. Закінчується
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Ніж середній на культиватор 220 мм
Полольный нож культиватора  на КР-1; КПА (ширина 220 мм). ..
- +
73.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Ручна сівалка Роста СМК - 5
Сівалка СМК-5 є найпродуктивнішою серед моделей СМК від зростання і включає до свого складу відразу 5 бушкеров для насіння. З її допомогою ви можете засівати редис, морква і петрушку.   Принцип роботи ручної сівалки полягає в обертанні втулки в висівають апараті. Власне кажучи, саме ..
- +
1,130.00 грн. Закінчується
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Ручна сівалка СР-1
Сівалка овочева однорядна СОР-1/1 (щва) призначена для пунктирного та гніздового посіву насіння овочевих культур, таких як томати, буряк, цибуля, редис, морква.   еялка зручна і проста в експлуатації. Робота на ній не вимагає спеціальної підготовки, але слід мати на увазі, що..
- +
1,450.00 грн. Закінчується
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Ручна сівалка точного висіву СРТ-1
Дана стаття від компанії "Наша справа", Мелітополь, Запорізька область присвячена ручної сівалки точного висіву СРТ-1, виробленої на Мелітопольському заводі «Роста». Науково виробнича компанія «Роста» - це не тільки великий Український виробник, але і розробник техніки для сільського господарства..
- +
1,550.00 грн. Закінчується
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Сівалка Роста СМК-1
Сівалка СМК-1 (ВПС27-10 / 4) призначила для рядового посіву дрібнонасінніх овочевих культур в теплицях, парниках и у відкрітому грунті в один ряд. Сівалка представляет собою зварену конструкцію и штампування Сталевого профілю.   Висота - 120мм;   Довжина - 130мм; ..
- +
375.00 грн. Закінчується
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Сівалка Роста СМК-2
Сівалка СМК-2 призначена для одночасного посіву 2-х рядів дрібнонасінних овочевих культур в теплицях, парниках і у відкритому грунті.   Технічні дані Сівалка є збірною модульну конструкцію. Кількість одночасно висіваються рядів - 2. Діапазон регулювання ширини міжряддя - ..
- +
650.00 грн. Закінчується
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Сівалка Роста СМК-3
Сівалка СМК-3 (ВПС27-10 / 4) призначена для рядового посіву дрібнонасінних овочевих культур в теплицях, парниках і у відкритому грунті в три ряди, з регульованим міжряддям, 12см. ..
- +
810.00 грн. Закінчується
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Секція сівалки СМК
Купуючи додатково висіваючу секцію сівалки СМК, можна на базі сівалки СМК-2 отримати 3-х, 4-х і 5-й рядну сівалку. Секція сівалки СМК - з легкість замовити в нашому інтернет-магазині! ..
- +
160.00 грн. На складі
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Сеялка Роста СМК-4
Ручна сівалка СМК-4 (ВПС27 / 1-10 / 4) - це невеликий допоміжний механізм для посіву дрібнонасінних культур.   Основні питання, які задають при покупці сівалки типу СМК: 1. 1. Механізм сівалки точного висіву чи ні !? Так механізм сівалки має точний висів. Крок посіву Ви можете ре..
- +
970.00 грн. Закінчується
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Щітка висівного апарату сівалок СР, СОМ
Не секрет, що більшість сільськогосподарських апаратів комплектуються різними складовими. Якщо говорити про сівалки СР, СОМ, то обов'язковою складовою частиною цих приладів є щітка. При її зношуванні обов'язково потрібна заміна. ..
- +
170.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Щітка мала на СР
Щітка мала висівного апарату 96/6 (для сівалок СОР, СОМ, СОТ). Оформіть замовлення на сайті або зателефонуйте одному з телефонів зазначених в шапці сайту. Приємних покупок! ..
- +
20.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Щітка СМК
Щітка бункера для втулочно-висівних апаратів (СМЯ, СОР 1 / 1-27 / 1, СОР 1 / 1-52 / 1) ..
- +
26.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Ніж великий на культиватор 320 мм
Полольнимі ніж культиватора на КР-1; КПА (ширина 320 мм). ..
- +
80.00 грн. Під замовлення
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Ніж малий на культиватор 120 мм
Полольнимі ніж культиватора на КР-1; КПА (ширина 120 мм). ..
- +
70.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Ручна сівалка СР-2
Якщо у Вас виникала необхідність у покупці такого помічника на городі, як сівалка ручна, то Ви звернулися за адресою!    Найкраще з існуючого товарів на ринку сівалок - це, звичайно ж, сівалка заводу Роста, моделі СР1, і СР2. Зростання - відомий бренд, який завоював популярність..
- +
2,100.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Сівалка механічна точного висіву СМТ-4
Сівалка СМТ-4 служить для посіву дрібнонасінних овочевих культур. Сівалка СМТ-4 використовується для того, що б точно сіяти дрібносем'яні овочеві культури, наприклад томат, цибуля, редис і ін. Завдяки надійному приводу висівного апарату, сеяка сіє якісно. Сівалкою можна працювати з такими мот..
- +
1,950.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Сівалка механічна точного висіву СРТ-4
Прибирання і посів врожаю повинні проходити швидко, якісно, ​​з мінімальними трудовими затратами і з найменшими втратами. Збиральні комбайни, сівалки, механізми для підготовки грунту допомагають максимально оптимізувати процес посіву та збору врожаю.   Ручна Сівалка СРТ-4 допомагає р..
- +
1,950.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Сівалка Роста СЛР-1 (цибуля, часник)
Ручна сівалка СЛР-1/2 призначена для висіву цибулі-севка, часнику, цибулин тюльпана, гладіолуса, мікробульб картоплі.   Сівалка має висадкопосадочний висіваючий апарат тарельчатого виду, який бере привід від опорно-приводного колеса і накочують через ланцюгову передачу. ..
- +
8,000.00 грн. Під замовлення
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Сівалка СЛМ2 / 1
Сівалка СЛМ-2/1 призначена для висіву цибулі-севка, часнику, цибулин тюльпана, гладіолуса, мікробульб картоплі.       Продуктивність чистого часу - 0,11 га / год;   Число висаджуються рядів - 2 ряди по 1 рядку;   Кількіс..
- +
12,500.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Скоба культиватора КР1
Скоба культиватора на КР-1; КПА (ширина 240 мм). Замовлення з доставкою в будь-яке місто України! ..
- +
100.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні

Купити товари фірми Ростав Україні

Науково-виробнича компанія Роста була заснована в 2000 році в м Мелітополь, в Україні.
Відкриття свого виробництва змусило більш активно підійти до пошуку і розширенню ринків збуту своєї продукції. Ритмічна робота виробництва вимагала злагодженої взаємодії всіх співробітників компанії, часом з найрізноманітнішими функціями. Тому одночасно з запуском виробництва було проведено структуризацію компанії на підрозділи: прозводственное, агротехнологічний, науковий центр, підрозділ логістики та навчання.
Всі вони спрямовані на розробку, випробування, виробництво, навчання і формування власної Дистрибюторські мережі.
Виробництво, складність його продукції і технологій завжди відповідали рівню запиту споживачів, а часто йшли попереду них.
Розвиток технологій в овочівництві обумовлює застосування відповідної техніки. З розвитком вирощування овочів на промисловій основі нами розроблялися відповідні машини, що виконують ті чи інші процеси в овочівництві.
При розробці техніки ми прагнемо враховувати світовий досвід і забезпечувати якість роботи машин на рівні кращих світових зразків. При цьому продукція запатентована в країнах СНД, Євросоюзу та США. Отримано європейські сертифікати.
Сьогодні нашу продукцію знають у багатьох країнах світу. З виходом на міжнародний рівень нашої продукції і збільшення її попиту і організована компанія Роста Європа СТ.
Ускладнення техніки, що випускається і посилення вимог до її якості, вартості та конкурентоспроможності тягне за собою постійне вдосконалення технологічних процесів при її виробництві та організації праці.
Наше виробництво має повний комплект обладнання будь-якої складності для випуску понад 100 найменувань машин і обладнання для овочівництва та систем краплинного зрошення.
Весь процес конструювання, підготовки виробництва машини проводиться в електронному вигляді на спеціально розробленому або адаптованому для наших умов програмному забезпеченні.
Особливо високі вимоги пред'являються до інженерно-технічним працівникам.
Сьогодні на базі підприємства проводяться семінари і тренінги по нашій продукції за участю фермерів, дистриб'юторів багатьох країн світу за участю провідних університетів.
Завданням компанії Роста є своєчасне і якісне обслуговування дистриб'юторів і виробників овочевої продукції в Європі, а також консультації, навчання за місцем використання нашої продукції.
 
Сайт наших партнерів  - http://rosta.ua/

 

Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *
;