Передзвонити?
RuUa

Продукція компанії Роста

Відображати:
Висіваюча втулка для СМК, СРТ
Непросверленная призначена для самостійного виготовлення отворів під необхідний калібр насіння і необхідну норму висіву насіння...
-+
25.00 грн На складі
1 1
Кришка бункера СМК
Призначена для збільшення обсягу бункера сівалки СМК під установку пластикової пляшки...
-+
42.00 грн Закінчується
0 0
Кронштейн СМК
Накладний металевий кронштейн для сівалки СМК..
-+
60.00 грн Закінчується
0 0
Культиватор ручной КР-1
Ручний культиватор КР-1 є універсальним сільськогосподарським інструментом, що дозволяє виконувати обробку грунту при вирощуванні овочевих та інших просапних культур. Виріб побудовано за модульним принципом - на універсальну базову раму кріпляться спеціалізовані вузли, що виробляют..
-+
1140.00 грн Закінчується
0 0
Ніж середній на культиватор 220 мм
Полольный нож культиватора  на КР-1; КПА (ширина 220 мм)...
-+
73.00 грн На складі
0 0
Ручна сівалка Роста СМК - 5
Сівалка СМК-5 є найпродуктивнішою серед моделей СМК від зростання і включає до свого складу відразу 5 бушкеров для насіння. З її допомогою ви можете засівати редис, морква і петрушку. Принцип роботи ручної сівалки полягає в обертанні втулки в висівають апараті. Власне кажучи, саме ..
-+
1130.00 грн Закінчується
1 1
Ручна сівалка СР-1
Сівалка овочева однорядна СОР-1/1 (щва) призначена для пунктирного та гніздового посіву насіння овочевих культур, таких як томати, буряк, цибуля, редис, морква. еялка зручна і проста в експлуатації. Робота на ній не вимагає спеціальної підготовки, але слід мати на увазі, що..
-+
1450.00 грн Закінчується
0 0
Ручна сівалка точного висіву СРТ-1
Дана стаття від компанії "Наша справа", Мелітополь, Запорізька область присвячена ручної сівалки точного висіву СРТ-1, виробленої на Мелітопольському заводі «Роста». Науково виробнича компанія «Роста» - це не тільки великий Український виробник, але і розробник техніки для сільського господарства..
-+
1550.00 грн Закінчується
0 0
Сівалка Роста СМК-2
Сівалка СМК-2 призначена для одночасного посіву 2-х рядів дрібнонасінних овочевих культур в теплицях, парниках і у відкритому грунті. Технічні даніСівалка є збірною модульну конструкцію.Кількість одночасно висіваються рядів - 2.Діапазон регулювання ширини міжряддя - ..
-+
650.00 грн Закінчується
1 1
Сівалка Роста СМК-3
Сівалка СМК-3 (ВПС27-10 / 4) призначена для рядового посіву дрібнонасінних овочевих культур в теплицях, парниках і у відкритому грунті в три ряди, з регульованим міжряддям, 12см...
-+
810.00 грн Закінчується
0 0
Секція сівалки СМК
Купуючи додатково висіваючу секцію сівалки СМК, можна на базі сівалки СМК-2 отримати 3-х, 4-х і 5-й рядну сівалку. Секція сівалки СМК - з легкість замовити в нашому інтернет-магазині!..
-+
160.00 грн На складі
1 1
Сеялка Роста СМК-4
Ручна сівалка СМК-4 (ВПС27 / 1-10 / 4) - це невеликий допоміжний механізм для посіву дрібнонасінних культур. Основні питання, які задають при покупці сівалки типу СМК:1. 1. Механізм сівалки точного висіву чи ні !? Так механізм сівалки має точний висів. Крок посіву Ви можете ре..
-+
970.00 грн Закінчується
1 1
Щітка висівного апарату сівалок СР, СОМ
Не секрет, що більшість сільськогосподарських апаратів комплектуються різними складовими. Якщо говорити про сівалки СР, СОМ, то обов'язковою складовою частиною цих приладів є щітка. При її зношуванні обов'язково потрібна заміна...
-+
170.00 грн На складі
0 0
Щітка мала на СР
Щітка мала висівного апарату 96/6 (для сівалок СОР, СОМ, СОТ). Оформіть замовлення на сайті або зателефонуйте одному з телефонів зазначених в шапці сайту. Приємних покупок!..
-+
20.00 грн На складі
0 0
Щітка СМК
Щітка бункера для втулочно-висівних апаратів (СМЯ, СОР 1 / 1-27 / 1, СОР 1 / 1-52 / 1)..
-+
26.00 грн На складі
0 0
Ніж великий на культиватор 320 мм
Полольнимі ніж культиватора на КР-1; КПА (ширина 320 мм)...
-+
80.00 грн Під замовлення
1 1
Доставка товару 1-2 тижні
Ніж малий на культиватор 120 мм
Полольнимі ніж культиватора на КР-1; КПА (ширина 120 мм)...
-+
70.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні
Ручна сівалка СР-2
Якщо у Вас виникала необхідність у покупці такого помічника на городі, як сівалка ручна, то Ви звернулися за адресою!  Найкраще з існуючого товарів на ринку сівалок - це, звичайно ж, сівалка заводу Роста, моделі СР1, і СР2. Зростання - відомий бренд, який завоював популярність..
-+
2100.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні
Сівалка механічна точного висіву СМТ-4
Сівалка СМТ-4 служить для посіву дрібнонасінних овочевих культур.Сівалка СМТ-4 використовується для того, що б точно сіяти дрібносем'яні овочеві культури, наприклад томат, цибуля, редис і ін. Завдяки надійному приводу висівного апарату, сеяка сіє якісно. Сівалкою можна працювати з такими мот..
-+
1950.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні
Сівалка механічна точного висіву СРТ-4
Прибирання і посів врожаю повинні проходити швидко, якісно, ​​з мінімальними трудовими затратами і з найменшими втратами. Збиральні комбайни, сівалки, механізми для підготовки грунту допомагають максимально оптимізувати процес посіву та збору врожаю. Ручна Сівалка СРТ-4 допомагає р..
-+
1950.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні
Сівалка Роста СЛР-1 (цибуля, часник)
Ручна сівалка СЛР-1/2 призначена для висіву цибулі-севка, часнику, цибулин тюльпана, гладіолуса, мікробульб картоплі. Сівалка має висадкопосадочний висіваючий апарат тарельчатого виду, який бере привід від опорно-приводного колеса і накочують через ланцюгову передачу...
-+
8000.00 грн Під замовлення
1 1
Доставка товару 1-2 тижні
Сівалка Роста СМК-1
Сівалка СМК-1 (ВПС27-10 / 4) призначила для рядового посіву дрібнонасінніх овочевих культур в теплицях, парниках и у відкрітому грунті в один ряд.Сівалка представляет собою зварену конструкцію и штампування Сталевого профілю. Висота - 120мм; Довжина - 130мм;..
-+
375.00 грн Під замовлення
1 1
Доставка товару 1-2 тижні
Сівалка СЛМ2 / 1
Сівалка СЛМ-2/1 призначена для висіву цибулі-севка, часнику, цибулин тюльпана, гладіолуса, мікробульб картоплі.   Продуктивність чистого часу - 0,11 га / год; Число висаджуються рядів - 2 ряди по 1 рядку; Кількіс..
-+
12500.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні
Скоба культиватора КР1
Скоба культиватора на КР-1; КПА (ширина 240 мм). Замовлення з доставкою в будь-яке місто України!..
-+
100.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні

Купити товари фірми Ростав Україні

Науково-виробнича компанія Роста була заснована в 2000 році в м Мелітополь, в Україні.
Відкриття свого виробництва змусило більш активно підійти до пошуку і розширенню ринків збуту своєї продукції. Ритмічна робота виробництва вимагала злагодженої взаємодії всіх співробітників компанії, часом з найрізноманітнішими функціями. Тому одночасно з запуском виробництва було проведено структуризацію компанії на підрозділи: прозводственное, агротехнологічний, науковий центр, підрозділ логістики та навчання.
Всі вони спрямовані на розробку, випробування, виробництво, навчання і формування власної Дистрибюторські мережі.
Виробництво, складність його продукції і технологій завжди відповідали рівню запиту споживачів, а часто йшли попереду них.
Розвиток технологій в овочівництві обумовлює застосування відповідної техніки. З розвитком вирощування овочів на промисловій основі нами розроблялися відповідні машини, що виконують ті чи інші процеси в овочівництві.
При розробці техніки ми прагнемо враховувати світовий досвід і забезпечувати якість роботи машин на рівні кращих світових зразків. При цьому продукція запатентована в країнах СНД, Євросоюзу та США. Отримано європейські сертифікати.
Сьогодні нашу продукцію знають у багатьох країнах світу. З виходом на міжнародний рівень нашої продукції і збільшення її попиту і організована компанія Роста Європа СТ.
Ускладнення техніки, що випускається і посилення вимог до її якості, вартості та конкурентоспроможності тягне за собою постійне вдосконалення технологічних процесів при її виробництві та організації праці.
Наше виробництво має повний комплект обладнання будь-якої складності для випуску понад 100 найменувань машин і обладнання для овочівництва та систем краплинного зрошення.
Весь процес конструювання, підготовки виробництва машини проводиться в електронному вигляді на спеціально розробленому або адаптованому для наших умов програмному забезпеченні.
Особливо високі вимоги пред'являються до інженерно-технічним працівникам.
Сьогодні на базі підприємства проводяться семінари і тренінги по нашій продукції за участю фермерів, дистриб'юторів багатьох країн світу за участю провідних університетів.
Завданням компанії Роста є своєчасне і якісне обслуговування дистриб'юторів і виробників овочевої продукції в Європі, а також консультації, навчання за місцем використання нашої продукції.
 
Сайт наших партнерів  - http://rosta.ua/