Опис товару - Ракель 5000 сем. кукурудза Clause - насіння

Кукурудза Ракель - це високоякісний, надсолодких гібрид біколор, який володіє чудовою стійкістю на поле і прекрасним потенціалом врожайності в найкоротші терміни.
 
Французька компанія Клоз, виробник легендарного гібрида Лендмарк, свого часу зробила справжній прорив і вивела унікальний двоколірний гібрид кукурудзи, так званий біколор. Це означає, що зерна качана мають різний колір - від світлого до яскраво-жовтого.
 
І незважаючи на те, що Лендмарк як і раніше королева полів, все ж гібрид трохи застарілий, і на зміну йому приходять нові ранні сорти цукрової кукурудзи. Солодші, цікаві і стійкі до зовнішніх подразників.
 
Кукурудза Ракель - опис
За ранній термін - 70-73 дня кукурудза досягне своєї стиглості і обдарує вас прекрасного продає виду плодами, які радують не тільки дітей, а й дорослих.
 
Тут потрібно зауважити, що у Клоз є ще один схожий за зовнішніми якостями гібрид - кукурудза Камберленд. Вона дозріває трохи довше, але і стійкість до перепадів клімату у неї ще більше!
 
Ракель має просто шикарний товарний вигляд і прекрасне якість качана. Кочан формується щільний і важкий - по 16 - 18 рядів зерна, в довжину досягає 20-22 см, з окружністю до 6 см - кукурудза дійсно шикарна! І весь урожай один в один!
 
Рослина збалансоване, з широкими зеленими листям і міцними стовбурами, на яких формується по 1,5 - 2 качана.
 
Зерна, які пофарбовані від світлого до яскравого сонячного забарвлення, дуже великі, глибоко посаджені в гнізда. Неможливо не помітити чудовий смак кукурудзи Ракель - вона дуже солодка і ніжна. Більш цукрова, так як відноситься до Sh2 категорії, ніж Лендмарк категорії Se.
 
Тому кукурудза Ракель прекрасна для всіх видів переробки - консервування та в салати, добре підходить для заморозки. А на ринку, за рахунок свого цікавого забарвлення, змете за лічені години!
 
Кукурудза Ракель вирощування:
Вирощування кукурудзи Ракель можливо практично при будь-яких умовах, тільки сильна посуха або повінь здатні знищити врожай і викликати неповну зернистість качана. У кукурудзи немає високих вимог до грунту, з рН між 5-7,5.
 
Як теплолюбна рослина, воно повинно бути забезпечено водою (мінімум 350 мм) і відповідної температурою, переважно вище +25 C.
 
Трохи меншу врожайність можна отримати при вирощуванні на кислих грунтах, а посів на занадто вологих або піщаних грунтах може бути причиною недостатньої врожайності. При вирощуванні кукурудзи Ракель на слабших ділянках рекомендується удобрювати її фосфором і калієм.
 
Цікаво, що практичним визначенням дати посіву кукурудзи є цвітіння кульбаби. Це період з 15 квітня до середини травня, коли температура грунту становить + 10-12 С на глибині близько 8 см.
 
Глибина посіву залежить від типу грунту, для важких - 4-5 см, для більш легких - до 6 см. Але не забувайте, що Ракель рання кукурудза насіння якої не вимагає занадто глибокої посадки. Насіння висівають на відстані 25-30 см одна від одної, і 60-70 см між рядами. Рекомендована норма на 1 га становить 60-65 тис. Насіння.
 
Після появи росточков ви повинні прорідити кукурудзу, залишивши одне саме сильне рослина в точці. Вирощування з саджанців використовується швидше в більш дрібних фермерських господарствах, тому що при великих обсягах це зробити дуже складно. Але розсадний спосіб скорочує вегетаційний період і прискорює збір врожаю на 2-3 тижні в порівнянні з прямим посівом.
 
В такому випадку насіння висівають в горщики або касети для розсади в квітні і поміщають в теплицю при температурі + 18-25 C. Для ще більш швидких сходів заготовки можна накрити агроволокном. Після останніх весняних заморозків, на початку травня, рослини садять в землю на постійне місце.
 
Важливо забезпечити рослини Ракель потрібною кількістю поживних речовин. Слід пам'ятати, що кукурудза тягне з грунту велику кількість макроелементів, в першу чергу азот і калій, і в меншій мірі фосфор, кальцій і магній.
 
Восени використовуються фосфорні добрива, а навесні, перед посівом, необхідно використовувати половину дози азотних і калійних добрив, а через 4-6 тижнів після сходів вносить решту.
 Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Фасовка велике фасування
Сорт / гібрид гібрид
Термін дозрівання ультраранній
Колір біколор

Відгуки про Ракель 5000 сем. кукурудза Clause - насіння

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.