1. Загальні положення

Цей Договір публічної оферти є офіційною пропозицією Ппродавца на адресу необмеженого кола осіб укласти з продавцем договір про поставку товарів дистанційним способом на умовах, передбачених цією офертою, шляхом створення замовлення в Інтернет-магазині на сайті https://nashedelo.biz.ua/ukr/.

2. Визначення термінів

Договір публічної оферти - публічний Договір, умови якого згідно ст. 633, 641 Цивільного кодексу України, однакові для всіх Покупців, беззастережне прийняття умов якого Покупцем (оплата Товару згідно з ч. 2 ст. 642 Цивільного кодексу України) вважається акцептом цього Договору між Продавцем і Покупцем;

Адміністрація товариство з обмеженою відповідальністю, розташоване за адресою: Україна, м. Мелітополь, вул. А. Невського, 17, яке є правовласником сайту https://nashedelo.biz.ua/ukr/.

Замовлення - окремі позиції з асортиментного переліку, зазначені покупцем при оформленні замовлення на сайті.

Интернет-магазин - відповідний програмно-функціональний комплекс для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної операції;

Товар - матеріали і товари, які відносяться до насіння овочів, квітів, засобів захисту рослин, добрив, садового інвентарю і техніки;

Продавець - юридична особа або фізична особа-підприємець, який розмістив в Інтернет - магазині інформацію про Товар та/або послуги, які ним реалізуються.

Покупець - фізична та/або юридична особа, яка здійснює замовлення на сайті https://nashedelo.biz.ua/ukr/

3. Предмет договору

Продавець здійснює продаж і доставку Товару, згідно з чинним прейскурантом, опублікованого на сайті https://nashedelo.biz.ua/, а покупець сплачує і приймає Товар згідно з умовами цього договору.

4. Порядок оформлення замовлення

4.1. Замовлення через сайт приймаються і обробляються https://nashedelo.biz.ua/ukr/ у робочий час продавця.

4.2. У вартість замовлення насіння овочів входить доставка до Одержувача, якщо вартість замовлення перевищує 3000 грн., та не оплачується окремо, за умови, що вага посилки не перевищує 10 кг

4.3. Вартість всіх видів доставки представлена на сторінці «Інформація про доставку» на сайті Продавця.

4.4. Кожна позиція Товару може бути укомплектована в замовлення в будь-якій кількості.

4.5. При відсутності Товару на складі Продавця, менеджер інтернет-магазину повинен поінформувати покупця (через електронну пошту або за телефоном). 

5. Оплата товару

Оплата Товару здійснюється шляхом використання національних платіжних інструментів, а також готівкових розрахунків. Договором встановлюються наступні способи оплати Товару Покупцем:

 • оплата Товару готівкою при самовивозі товару з пунктів самовивозу або кур'єру при отриманні товару;
 • перерахування коштів безпосередньо перед відправкою товару на банківський рахунок продавця;
 • готівкою за фактом при отриманні замовлення перевізнику;

Перелік доступних способів оплати може бути розширений Продавцем в односторонньому порядку без попереднього повідомлення.

6. Умови доставки 

6.1. Покупець при оформленні Замовлення самостійно вказує, чи буде він забирати Товар самовивозом зі складу або магазину Продавця або скористається певним способом доставки.

6.2. При виборі доставки Товар доставляється за рахунок Покупця.

6.3. Продавець не несе відповідальності в разі, якщо зазначений Покупцем адреса виявиться недостовірним або не відповідним дійсності.

6.4. Термін доставки залежить від вибору перевізника, способу доставки та адреси доставки. Про хід виконання свого Замовлення Покупець може дізнатися, зателефонувавши в робочий час за номером телефону Продавця або зробивши запит по електронній пошті, вказаній в Замовленні.

6.5. Ризик випадкової втрати або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця в момент передачі йому Товару і підписання Покупцем або його представником документів, що підтверджують доставку Товару.

7. Права та обов'язки сторін

7.1. Продавець має право:

 • в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2. Покупець зобов'язаний:

 • своєчасно оплатити і отримати замовлення на умовах цього договору.

7.3. Покупець має право:

 • оформити замовлення в інтернет-магазині;
 • оформити електронний договір;

8. Відповідальність сторін

 • продавець не несе відповідальності за змінений виробником зовнішній вигляд Товару;
 • продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Споживачу внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині;
 • продавець не несе відповідальності за зміст і функціонування зовнішніх сайтів.

9. Гарантії

9.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Споживачу внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині.
9.2. Продавець не відповідає за збитки Покупця виникли в результаті:

 • неправильного заповнення бланка-замовлення, у т. ч. неправильного зазначення персональних даних,
 • неправомірних дій третіх осіб.

9.3. Покупець несе всю відповідальність за достовірність відомостей, зазначених ним при реєстрації в Інтернет-магазині.
9.4. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо таке невиконання стало наслідком дії обставин непереборної сили, що виникли після вступу в силу Правил, в результаті подій надзвичайного характеру, які Сторони не могли передбачити і відвернути розумними заходами.

10. Обмін і повернення товару

Повернення товару в Інтернет-магазин провадиться відповідно - https://nashedelo.biz.ua/ukr/obmen-i-vozvrat.

11. Конфіденційність

11.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, яку Покупець вказує при реєстрації або при оформленні замовлення.

11.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для розповсюдження спаму.

11.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, які зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця/Одержувача при повторних замовленнях, і для коректного їх виконання. При відмові Покупцем, Продавець не зможе відповідним чином провести замовлення.
Уважно ознайомтеся з текстом оферти, і якщо ви не згодні з будь-яким пунктом оферти, Ви маєте право відмовитися від покупки Товарів, наявних в Інтернет-магазині https://nashedelo.biz.ua/.

Продавець має право вносити зміни в текст цього Договору на свій розсуд у будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця.