Опис товару - Матадор Гранд 150 мл. (3 ДВ) Аптека садiвніка - інсектицид

Матадор
 
Системний інсекто-фунгіцид потрійної дії для предпосадочной обробки картоплі і овочевих культур проти широкого спектру шкідників і хвороб.
 
високоефективний захист від шкідників і хвороб;
проявляє лікувально-профілактичні властивості;
сприяє підвищенню схожості картоплі;
низька норма витрати;
тривалий період захисної дії;
підвищує прибавку врожаю і покращує його якість;
не накопичується в бульбах і овочах;
Діюча речовина: імідаклоприд, 200 г / л + металаксил, 100 г / л + цимоксаніл, 100 г / л.
 
Форма препарату: Концентрат, який тече, для обробки насіння
 
Шкідники: колорадський жук і його личинки, дротяники, несправжні дротяники, личинки хрущів, попелиці, трипси, цикадки, молі, капустянка, блішки.
 
Хвороби: фітофтороз, альтернаріоз, ризоктоніоз, макроспоріоз, переноспороз, чорна ніжка, кореневі гнилі хрестоцвітих культур, парша (види) та інші.
 
Культура Норма витрати препарату Спосіб, час обробки
Картопля 60 мл на 800-1000 мл води на 60 кг посадкової картоплі Розкласти посадковий матеріал в один шар і нанести рівномірно робочим розчином за допомогою обприскувача, дати протравленим бульб підсохнути і висадити в грунт
До відома споживача. Світовий досвід застосування аналогічного препарату:
Томати, капуста, перець, баклажани 60 мл на 6 л води Замочування кореневої системи розсади в робочому розчині протягом 3-4 годин перед висадкою їх в грунт. Замочувати тільки кореневу систему! Залишок робочого розчину розводять в 10 л і проливають після висадки
Максимальна кратність обробок за сезон? 1. Термін виходу людей на оброблені площі для проведення ручних / механізованих робіт і очікування до збору врожаю встановлювати не потрібно.
 
Не рекомендується застосовувати препарат на ранніх сортах картоплі.
 
Використовувати тільки якісний посадковий матеріал (!). Обробку проводять безпосередньо перед висадкою культури в грунт. Застосування даного препарату для протруювання бульб картоплі і замочування кореневої системи розсади овочевих культур? забезпечує комплексний захист від шкідників і широкого спектру хвороб мінімум 30 діб. Застосування фунгіциду не залежить від температури повітря. Для повноцінного захисту посівів картоплі рекомендується провести заходи щодо знищення бур'янів. Після збору врожаю попередника рекомендується застосувати Гліфовіт або Антибур'ян. Після посадки в якості грунтового гербіциду використовувати Антисапа або СЕЛЕФІТ, в період вегетації ТІВІТУС і Антипирій.
 
захист картоплі
 
Для приготування робочого розчину необхідно 60 мл розчинити в 800-1000 мл води і ретельно перемішати. Цього робочого розчину достатньо для протруєння 60 кг посадкового матеріалу картоплі. Для підвищення енергії проростання і схожості слід додати до розчину мікродобриво АВАНГАРД пасльонові. Робочий розчин необхідно рівномірно нанести (за допомогою обприскувача або іншого знаряддя) на бульби картоплі перед посадкою і ретельно їх перемішати, дати можливість підсохнути і висадити в грунт. По можливості протравленим посадковий матеріал слід висадити, в короткий термін після протруєння, особливо це стосується сортів картоплі, які мають глибоко розміщені осередки, оскільки можливий прояв фітотоксичності і зниження схожості.
 
Захист овочевих культур
 
Для приготування робочого розчину необхідно 60 мл розчинити в 6 л води і ретельно перемішати. Обробляти розсаду слід методом занурення в робочий розчин кореневої системи рослин і замочуванням в ньому протягом 3-4 годин перед висадкою у відкритий грунт. Крім шкідників МАТАДОР ГРАНД забезпечує повноцінний захист і від широкого спектру хвороб, які проявляються на початку росту і розвитку.
 
Захист саджанців плодово-ягідних культур
 
Перед висадкою саджанців плодово-ягідних культур готують спеціальний розчин, який в народі називають «бовтанку», який складається з глини, перегною і води в співвідношенні: 1,0 кг: 1,0-1,2 кг: 1,5-1, 6 л. Потім в окремій ємності готують 60 мл матадор ГРАНД додають до 3,0 л води і ретельно перемішують. Цієї суміші достатньо для обробки 100-120 саджанців плодово-ягідних культур, які впродовж вегетації будуть надійно захищені від шкідників і хвороб.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Матадор Гранд 150 мл. (3 ДВ) Аптека садiвніка - інсектицид

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.