Опис товару - Примус КЕ 500 мл - гербіцид

Купити гербіцид Примус варто однозначно - це прекрасний засіб, яке впорається з будь-якими бур'янами на Вашому городі або поле. Застосовувати даний засіб необхідно для зернових культур і кукурудзи, так як воно оптимально підходить для них.
 
Перевага даного препарату полягає в тому, що використовувати його можна і для знищення вже виросли бур'янів, і для тих, які тільки зійшли. Згідно сертифікату застосовувати його необхідно в тому випадку, якщо Ви вирощуєте озиму та яру пшеницю, жито або ярий ячмінь.
 
? В цілому, Примус має наступні якості:
 
Швидке усунення бур'янів. Помітити зміни в поведінці бур'янових культур Ви можете вже в першу добу після застосування препарату.
Температура, при якій препарат продовжує впливати, досить різноманітна. Працювати «Примус» буде в діапазоні від 5 до 25 градусів.
У більшості випадків Ви зможете обійтися мінімальною дозою препарату, тому як максимальну слід застосовувати при високому рівні засміченості.
Препарат може тривалий час зберігатися в упаковці. При цьому, його властивості захисту від бур'янів не погіршуються. Це зручно для тих, хто хотів би придбати гербіцид на майбутнє.
Короткий період напіврозпаду - від 2 до 3 тижнів. Тому препарат не впливає на наступні покоління.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Примус КЕ 500 мл - гербіцид

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.